Cinsel İlişkinin Hissini İmplant Teknolojisi Sayesinde Keşfedin

Cinsel İlişkinin Hissini İmplant Teknolojisi Sayesinde Keşfedin

Bir penis protezi siz ve eşinizi, eskiden zevk aldığınız cinsel aktiviteye kavuşturabilir.

Cinsel İlişkinin Yeni Bir Hissini İmplant Teknolojisi Sayesinde Keşfedin

Cinsel İlişkinin Yeni Bir Hissini İmplant Teknolojisi Sayesinde Keşfedin

200 hasta ve 120 partnerin olduğu bir çalışmada , erkeklerin %92’si ve eşlerinin %96’sı, 3 Parçalı Şişirilebilir Penil Protez sayesinde doyurucu ve mükemmel bir cinsel hayat yaşadıklarını bildirdiler.
Bir penis protezi, Sertleşme Sorunu hüsranlarına (ED) karşı tatmin edici bir seçenek sunmaktadır. 300.000’den fazla erkek , istedikleri zaman bir ereksiyona sahip olmalarını sağlayan seçimi yapmıştır. Prosedür ve iyileşme süresinden sonra, genellikle yaklaşık 6 hafta içinde, aktif bir cinsel yaşama geri dönebilirsiniz.

Cinsel İlişkinin Yeni Bir Hissini İmplant Teknolojisi Sayesinde Keşfedin ile ilgili konu yanı sıra

Penisin normal sertligi nasil olmali?

Ideal meydana gelen, cinsel iliski sirasinda penisin vajina içine kivrilmadan, kolay bir sekilde girebilmesi ve içeride bosalma anina civarı sertligini korumasidir. Eger penis içeriye girerken kivrilirsa, bu yeteri kadar sertligin olusmadigi anlamina gelmektedir.

Erkeklerin bazilari kadin partnerin üstte oldugu pozisyonda sertligi aynı ritimde devam ettirememe problemi yasadiklarini ifade etmektedirler. Bu performans anksiyetesi (basarisizlik kaygilari) ile iliskili bir durumdur.

Erkeklerdeki sertlesme problemlerinin türleri

Erkeklerdeki sertlesme sorunlari bir çok kez (primer, dünya boyu) olabilecegi benzeri sonradan da meydana çikmis (ikincil, kazanilmis) olabilmektedir. Belli bir kisiye karsi (kisiye spesifik) ve bütün cinsel partnerlere karsi (genel) olabilmektedir. Diger yandan fiziksel (organik) nedenli olabilecegi benzeri psikolojik kökenli de olabilmektedir.

Sertlesme problemlerinin nedenleri

Modern bilim gelisene civarı sertlesme problemi (iktidarsizlik- empotans) sadece fiziksel açidan ele alinirdi. Son Zamanlarda ise çağdaş bilim, ereksiyonu saglayamama ya da sürdürememenin hem bir fiziksel hem bir de psikolojik nedenli olabilecegini gösterdi.

40 yas alti erkeklerde görülen ereksiyonu sürdürememe, büyük oranda psikolojik etkilerle meydana çikmakla birlikte, 40 yas üstü erkeklerde görülme sebebi çogunlukla fiziksel (organik) etkenlere bagli olmaktadir.

Cinsel İlişkinin Yeni Bir Hissini İmplant Teknolojisi Sayesinde Keşfedin ile ilgili konunun temelinde

Not:
iktidarsizlik, ereksiyon problemi, empotans ya da erektil disfonksiyon benzeri isimlerle de anilmaktadir.

Öncelikle bir erkegin sertlesme problemi yasamasi hem bir es tarafindan hem bir de erkek tarafindan şüphesiz abartilmamalidir. Penise gereginden pek anlam yüklemeyip, sakin bir sekilde iyileştirme amaçlı çare aramak omuzlardaki yükü hafifletecektir.
Önemli güvenlik bilgileri için buraya tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH