Daha Fazla Bilgi Sahibi Olun

Daha Fazla Bilgi Sahibi Olun

Penis protezler ve Sertleşme Sorunu (ED) hakkında daha fazla bilgi edinin.

ED tedavisi için ve aktif ve tatmin edici bir cinsel yaşama geri dönmek için gereken cevapları alın.

Siz veya bir sevdiğiniz biri sertleşme bozukluğundan muzdarip ise, size iyi haberlerimiz var: kullanılmaya müsait birçok tedavi seçeneği mevcuttur. ED’nin günlük hayatınızı ya da aşk hayatınızı bozmasına gerek yoktur.
Sertleşme bozukluğu için işe yaradığı kanıtlanmış bir seçenek mevcuttur ve burada bu konuda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Burada penis protezler konusunda uzman kişilerin görüşlerini öğrenebilir, doktorunuzla yapacağınız konuşma hakkında bilgi ve tavsiye alabilir, Sıkça Sorulan Soruları (SSS) okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilir, hatta kendi sorunuzu gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Sahibi Olun

Daha Fazla Bilgi Sahibi Olun ile ilgili konunun yanı sıra

Erkeklerdeki sertlesme sorunlarinin; sertlesememe sorunu ya da penisin sertligini olması gerektiği kadar sürdürememe probleminin tedavisi mümkündür.
Erkeklerde sertlesme sorunu; iktidarsizlik, ereksiyon problemi, empotans ya da erektil disfonksiyon benzeri isimlerle de anilmaktadir.

Öncelikle bir erkegin sertlesme sorunu yasamasi hem bir es tarafindan hem bir de erkek tarafindan kesinlikle abartilmamalidir. Penise gereginden pek mana yüklemeyip, sakin bir sekilde tedavi için çare aramak omuzlardaki yükü hafifletecektir.

Modern bilimde diger cinsel islev bozukluklarinda oldugu benzeri erektil disfonksiyonda (sertlesme problemlerinde) de cinsel terapiler esli olarak yürütülmektedir. Diger yandan sertlesme sorunlari anında her erkegin hayatinin bir kısmında yasanilabilmektedir. Problemin en az 3 ay, üstelik 6 aydan ek olarak uzun sürmesi halinde tedavi için hekime basvurulmasi önemlidir.

Dogru ve kalici bir tedavi için problemin uzman öncelikle bir ürolog doktor (bevliyeci) tarafindan degerlendirilmesi gerekir. Yapilan ürolojik degerlendirmenin ardindan fiziksel (organik) bir sorun ya da hastalik varsa öncelikle onun tedavisi yapilmalidir. Eger ki fiziksel bir engel yoksa, başka bir deyişle problemin kaynagi sadece psikolojikse uzman cinsel terapist tarafindan tatbik edilen cinsel terapi teknikleriyle kolay bir sekilde sorun ortadan kaldirilmaktadir.

Aradığınız cevapları burada bulabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH