Eşiniz

Eşiniz ile ilgili konuda

Sertleşme bozukluğu sadece erkekleri değil onların eşlerini de etkiler. Bu soruna bağlı olarak eşler arası yakınlığın azalması (günlük hayat dahil) ve artan öfke-gerginlik halleri ortaya çıkabilir.

Partner memnuniyet oranları:

3 Parçalı Şişebilir Penis Protezi – 96%
2 Parçalı Şişebilir Penis Protezi – 91%

Partnerlerin %90’ı penis protezini başkalarına da tavsiye etmektedir.

Eşiniz

Erkeklerdeki sertlesme sorunlari neler hissettirir?

Performans anksiyetesi nedir? (Basarisizlik kaygisi)
Erkeklerdeki serlesme sorunlari bütün diger saglik sorunlari benzeri görülmeli ve zaman geçirilmeden tedavi edilmelidir. Yaşamsal ve kültürel anlayisin penise yükledigi asiri anlam sebebiyle, toplumumuzda penis konusunda yasanan saglik sorunlari gereginden pek abartilir ve kocaman tek eksiklikmis benzeri algilanir. Bu abartili algidan dolayi hem tek erkek hem tek kadin cinsel performanstan hakikat disi beklentilere girebilir. Bu beklentiyi karsilamak amaçlı de eşler kendilerini yogun tek kaygi içerisinde bulurlar. Bu hale ‘performans anksiyetesi’ ya da ‘basarisizlik kaygisi’ adi verilir.

Ister fiziksel (organik), arzu eder psikolojik olsun sertlesme sorunu yasayan erkeklerde kritik oranlarda değişik psikolojik problemler de meydana çikar. Özgüven eksiklikleri, konsantrasyon kayiplari, performans azalmasi ve evlilik sorunlari sik yasanilan problemler arasindadir. Sorun giderek büyümekte ve can sikici tek durum almaktadir. Bu sebeple sorunun erken dönemde üst kısmına gidilerek tedavisi önem kazanmaktadir.

Sertlesme sorunu yasayanlarda kadin partner ne hisseder?

Evlilik ve iletisim sorunlari olmayan çiftlerde, kadin partner de esinin şuanki sorunlarina üzülmekte ve yardimci olma çabasındadır. Bu tür girisimler sorunun çözümünü ve tedavileri kolaylastirir. Fakat evlilik sorunlari yasayan çiftlerde kadin partnerin esini küçümsemesi olayi hepten alevlendirecektir. Bu tür evliliklerde fiziksel siddete de sikça rastlamaktayiz. Kadin partner her an amaçlı sorun yasayan esine destek olmali, tedavi amaçlı motive edici ve cesaretlendirici olmalidir.

Cinsellik konusunda sorunları tek ‘çift sorunu’ olarak kabul etmek tek sürü mühimdir. Nasil kadindaki tek vajinismus problemi zaman içerisinde erkek este erken bosalma ve sertlesme meselenine neden olabiliyorsa, erkek esteki sertlesme sorunu da zaman içerisinde kadinda cinsel isteksizlik ve orgazm olamama problemlerine sebep olabilir.

Erkeklerdeki sertlesme problemi (iktidarsizlik, impotans, sertlesememe, erektil disfonksiyon, ereksiyon sorunlari) son zamanlarda tedavisi olasıdır. Sertlesme sorunu 3 ay, maksimum 6 aydan daha uzunca sürerse mutlaka prof destek alinmalidir. Sertlesme sorunu tedavisi ile ilgili yeteri kadar bilgiye sahip olmaniz tedavilerinizi kolaylastiracaktir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH