Geçici İktidarsızlık

Erkeklerin ilişki öncesinde, ilişkiye girebilmek amaçlı gerekli meydana gelen sertlik derecesine ulaşamamasına iktidarsızlık diyoruz. Geçici iktidarsızlık ise erkeğin gündelik koşullardan meydana gelen baskı, sıkıntıdan dolayı anlık, ya da tespit edecek bir zaman içinde ilişki amaçlı sertleşme saglayamamasidir.

Cinsel ilişkilerde erkeklerin en fazla zorlandığı ya da partnerine karşı kolay değil vaziyette kaldığı durumlardan biridir. Erkekler geçici iktidarsızlık meselesini fazlasıyla büyütmekte ve özgüven kaybı yaşayabilmektedir. Erkeklerin hariç pekçok partnerde erkeklerin yaşadığı bu kolay değil durumu sıkıntı haline getirebilmektedir. Cinsel ilişkilerinde geçici iktidarsızlık yaşayan erkeklerin düştüğü kolay değil vaziyetten kurtulmaları amaçlı uzman olanlar tarafından pek çok ürün geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur.Bu konu ile ilgili bizle iletişime geçebilirsiniz.

İktidarsızlık Belirtileri

İktidarsızlık Belirtileri
Penisin sertleşme ya da sertleşmiş vaziyette kalma kabiliyetinin olmaması. iktidarsızlık,sertleşmeyi sağlayamamak ya da sağlanmış ortaya gelen sertiesmeyi Cinsel ilişkide bulunabilecek civarı uzunca zaman sürdürememek vaziyetinin sürekli olarak ortaya gelmesidir. Bu terim, latince güç kaybı anlamındaki İmpotentiadan gelmektedir. Zaman zaman bir defalık (münferit) bir iktidarsızlık olayı çoğu erkeğin başına gelir. Bu tamamen normaldir ve endişe edilecek bir şey değildir.

Fakat bu sürüp giden bir problem halini aldığı zaman iktidarsızlık erkeği bizzat gözünde küçüttüğü benzeri, cinsel yaşamına da zarar verir. lyi ortaya gelen istikameti, çoğunlukla tedavi edilebilmesidir.

İktidarsızlık Tedavi

Erkekler yaşlandıklarında ereksiyon halinin olmasının daha uzunca
sürdüğünü, ereksiyonun eskisi benzeri sert olmadığını ve boşalana kadar daha
uzunca bir zaman geçtiğini farklılık etmektedirler. Yaşla beraber olan bu
normal farklılıklar bir impotans ile karıştırılmamalıdır. Ereksiyon
bozukluğu yaşlanmanın kaçınılmaz bir parçası değildir. Ve şayet varsa çok iyi
bir biçimde tedavi edilebilmektedir.Psikolojik sertleşme sorunu da iyi
değerlendirilmelidir.

Çoğu vaziyette ereksiyon bozukluğu iyileştirilemez, ama birçok olayda etkin
bir tedavi yapılması olasıdır. Erkeklerin cinsel uyarımlara oldukça başarılı bir
biçimde reaksiyon vermesine ne amaçla olan yepyeni yollar vardır.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH