İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

Oldukça ciddi bir sorun ile karsi karsiyasiniz. Cinsel iliskinizde bir iktidarsizlik yasiyorsaniz eger bu durum sizi fazlasiyla rahatsiz ediyordur. Bir Yandan partnerinizin bu vaziyetten etkilenmesi mevzubahis tabi. Partneriniz karsisinda da dayanılmaz bir erkek olmak istemek en kocaman hakkiniz neticede. O takdirde iktidarsizligin önlenmesi amaçlı yapabileceginiz seyleri de bilmeniz gerekiyor artik.

Iktidarsizligin tedavisi amaçlı bir an önce problemin nedenini bilmelisiniz. Nedir sizde bu meseleye sebebiyet verici durum. Organik bir sebep mi yoksa psikolojik etkenlerde mi? Ilk olarak bu sorularin cevabini bilmek gerekiyor. Fakat sorularin cevabini ögrendikten ardından bir tedavi sürecine başlanabilir.

İktidarsızlık Nedenleri

Birincil sorun sertleşme refleksinin sekteye uğramasıdır. İktidarsızlık problemi meydana gelen erkeğin, cinsel talep duyduğu zaman bile penisi sertleşmez.

Boşalma ile sertleşme farklı ayrı reflekslerdir. Bir Takım iktidarsız erkeklerin sertleşmeden de boşaldığı görülür.

Sertleşmenin sekteye uğraması, kaygı hissi beraberinde gelişir. Endişeye sebep olan cinsel eylem çeşitlilik gösterebildiğinden iktidarsızlık olgusu da kişiden kişiye farklı şekillerde belirir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH