İktidarsızlık Çözümleri

Eger rastgele tek sebeple bu asamalardan birisi engellenirse ereksiyon bozuklugu olusur. Bu sebepler sunlar olabilmektedir. Fiziksel Hastaliklar ve Bozukluklar: Akciger, karaciger, kalp, böbrek, sinir, arter ya da venlerin kronik hastaliklari impotansa sebep olabilmektedir. Bilhassa seker hastaligi benzeri endokrin hastaliklar tek sebeptir. Damar sertligi penise yeteri kadar kanin girmesine engel olabilmektedir. Bir Takim erkeklerde testesteron (erkeklik hormonu) azalmasi da empotansa ne sebeple olabilmektedir. Operasyon ya da travma:Legen kemigi ya da omurgalardaki yaralanmalar bazen empotans nedeni olabilmektedir.

Prostat, mesane ya da rektum kanseri nedeni ile yapilan ameliyatlarda empotansa sebep olabilirler. Ilaç Tedavileri: Antidepresanlar, antihistamimikler, hipertansiyon ilaçlari ya da prostat kanseri tedavisinde kullanilan bir takim ilaçlar ereksiyon bozukluguna sebep olabilmektedir. Madde kullanimi: Alkol, esrar ya da diger uyusturucu maddelerin kullanimi ereksiyon bozukluguna sebep olabilmektedir. Asiri sigara içilmesi de penise giden arterlere kayıp verebilir. Baskı, anksiyete ya da depresyon: Psikolojik bozukluklar ereksiyon bozuklugunun sebeplerinin % 10-15 ini oluşturur.

İktidarsızlık Tedavi

Erkekler yaşlandıklarında ereksiyon halinin olmasının daha uzunca
sürdüğünü, ereksiyonun eskisi benzeri sert olmadığını ve boşalana kadar daha
uzunca bir zaman geçtiğini farklılık etmektedirler. Yaşla beraber olan bu
normal farklılıklar bir impotans ile karıştırılmamalıdır. Ereksiyon
bozukluğu yaşlanmanın kaçınılmaz bir parçası değildir. Ve şayet varsa çok iyi
bir biçimde tedavi edilebilmektedir.Psikolojik sertleşme sorunu da iyi
değerlendirilmelidir.

Çoğu vaziyette ereksiyon bozukluğu iyileştirilemez, ama birçok olayda etkin
bir tedavi yapılması olasıdır. Erkeklerin cinsel uyarımlara oldukça başarılı bir
biçimde reaksiyon vermesine ne amaçla olan yepyeni yollar vardır.

Iktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Belli Protezler

İktidarsızlık tedavisi ile ilgili modern teknolojinin ve teknolojinin gelmiş olduğu Son Nokta sayesinde artık hastalar ömür boyu kalıcı tıbbi çözüme kavuşabilmektedir. Penil protez diye adlandırılan mutluluk çubukları ereksiyon sorunu yaşayan hastalara yeni bir Umut doğurmuştur. Mutluluk çubukları hastaların cinsel yaşamlarına dönmelerini sağlayan tıbbi protezlerdir mutluluk çubuğu sertleşme sorunu yaşayan hastalara üroloji uzmanları tarafından takılan protezlerdir. Bu protezler Birkaç çeşit olabilmektedir bunlardan en modern olanı ve insan anatomisine en yakın olanı şişirilebilir mutluluk çubuklarıdır.

İktidarsızlık tedavisinde kullanılan mutluluk çubukları bir kaç çeşitten oluşmaktadır bunlar gizlenebilir ve bükülebilir mutluluk çubuğu, şişirilebilir iki parçalı mutluluk çubuğu ve antibiyotikli 3 parçalı şişirilebilir (enine ve boyuna genişleyebilen dünyanın en iyi mutluluk çubuğu) protezlerdir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH