İktidarsızlık Nedir?

Setleşme sorunu, İmpotans (Empotans), kısacası cinsel temas anında erkek cinsel organının yeteri kadar derecede sertleşmemesidir. İmpotans çoğunlukla, 40-70 yaşlar aralarında belirir ve bu yaşlardaki erkeklerin tahmini %40-50 sinde görülen, üstünde ciddiyetle durulması gereken olan bir rahatsızlıktır. Iyileştirme edilmeyen ereksiyon (serteşme sorunu) bozuklukları hayatın kalitesini de negatif olarak etkiler.Bazen iktidarsızlık olarak da adlandırılan ereksiyon bozukluğu, yeteri kadar seviyede cinsel performans amaçlı gereken sertleşmeyi sağlayamama ve/veya sürdürememe durumudur.

Pek bir sürü erkek arada bir ya da uzun aralıklarla ereksiyon sorunu yaşar, fakat bu vaziyet onların impotants (ereksiyon bozukluğu) hastalığına sahip oldukları manasına gelmez. Ereksiyon bozukluğu teşhisinde bulunabilmek amaçlı ereksiyon probleminin itinalı olarak ortaya gelmesi gerekir. Bu vaziyet bir erkeğin cinsel birleşme aradığı her an meydan gelmesi değil, fakat bir daha ederek uzun bir zaman devam etmesi gerekir.

İktidarsızlık Tedavisi Var mı

Yıllardır süre gelen hastaların büyük sorunlarından birisi olan İktidarsızlık ile ilgili en merak edilen soru İktidarsızlık tedavisi var mı olduğudur. Bu anlamda bu sayfada sizler için iktidarsızlık tedavilerinden olan ve son basamak tedavi mutluluk çubukları hakkında bilgilerden bahsedeceğiz.

İktidarsızlık tedavisi için ilk önce yapmanız gereken bir üroloji uzmanına başvurmanızdır. Üroloji uzmanı sertleşme sorununun neden kaynaklandığını anlamak için bir dizi testlere sizleri tabi tutacaktır. Bu testler sonucunda iktidarsızlık yani sertleşme sorununun hangi evrede olduğunu sizlere iletecek ve bu doğrultuda size en uygun tedavi biçimini sizlere önerecektir. Bu sayede iktidarsızlık tedavisi var mı sorusunun cevabını öğrenmiş olacaksınız.

Iktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Belli Protezler

İktidarsızlık tedavisi ile ilgili modern teknolojinin ve teknolojinin gelmiş olduğu Son Nokta sayesinde artık hastalar ömür boyu kalıcı tıbbi çözüme kavuşabilmektedir. Penil protez diye adlandırılan mutluluk çubukları ereksiyon sorunu yaşayan hastalara yeni bir Umut doğurmuştur. Mutluluk çubukları hastaların cinsel yaşamlarına dönmelerini sağlayan tıbbi protezlerdir mutluluk çubuğu sertleşme sorunu yaşayan hastalara üroloji uzmanları tarafından takılan protezlerdir. Bu protezler Birkaç çeşit olabilmektedir bunlardan en modern olanı ve insan anatomisine en yakın olanı şişirilebilir mutluluk çubuklarıdır.

İktidarsızlık tedavisinde kullanılan mutluluk çubukları bir kaç çeşitten oluşmaktadır bunlar gizlenebilir ve bükülebilir mutluluk çubuğu, şişirilebilir iki parçalı mutluluk çubuğu ve antibiyotikli 3 parçalı şişirilebilir (enine ve boyuna genişleyebilen dünyanın en iyi mutluluk çubuğu) protezlerdir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH