Geçici İktidarsızlık

Geçici İktidarsızlık Nedir?

Erkeklerin ilişki öncesinde, ilişkiye girebilmek amaçlı gerekli meydana gelen sertlik derecesine ulaşamamasına iktidarsızlık diyoruz. Geçici iktidarsızlık ise erkeğin gündelik koşullardan meydana gelen baskı, sıkıntıdan dolayı anlık, ya da tespit edecek bir zaman içinde ilişki amaçlı sertleşme saglayamamasidir. Cinsel ilişkilerde erkeklerin en fazla zorlandığı ya da partnerine karşı kolay değil vaziyette kaldığı durumlardan biridir. Erkekler geçici iktidarsızlık meselesini fazlasıyla büyütmekte ve özgüven kaybı yaşayabilmektedir. Erkeklerin hariç pekçok partnerde erkeklerin yaşadığı bu kolay değil durumu sıkıntı haline getirebilmektedir. Cinsel ilişkilerinde geçici iktidarsızlık yaşayan erkeklerin düştüğü kolay değil vaziyetten kurtulmaları amaçlı uzman olanlar tarafından pek çok ürün geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur.Bu konu ile ilgili bizle iletişime geçebilirsiniz.

Geçici İktidarsızlık

İktidarsızlık Nedir?

Erkek sağlığının mühim rahatsızlıklarından biridir iktidarsızlık..

Çoğu erkeğin en kocaman problemlerinden biri meydana gelen iktidarsızlık nedir?

Erkeğin cinsel sorunlarını değerlendiren yetki bilim adamları, iktidarsizligi, “Cinsel fonksiyon bozukluğu yakınması yer alan bir kişide istek olmasına rağmen, altı ayı aşkın bir zaman, cinsel ilişki sağlayabilecek seviyede penisinde sertleşme olmaması durumu” şeklinde tarif ediyorlar.

Halk arasında “iktidarsızlık” olarak, bilim dilinde ise “empotans” olarak bilinen penisin sertleşmemesi hali neden kaynaklanır?

Penisin sertleşmesini sağlayan etkenler; damarsal, sinirsel, hormonal ve ruhsal faktörlerle beraber oluşturulan fiziksel bir vaziyettir. Bu etkenlerden birinin veya birkaçının bulunması iktidarsizligi oluşturabilir.

Damarsal Etkenlerin İktidarsızlıktaki Önemi Nedir?

Damarsal etkenler, iktidarsızlıkta organik nedenlerin başında yer alır. Bu konuda asil sorun, penise kan getiren veya penisin kendi içindeki atar damarlardaki tıkanmalar ve damar sertliğinden oluşan iktidarsızlıklar kocaman önem taşır.

İktidarsızlıkta Başka Neler Gösterişli Olur?

Uzmanlara yönelik, omurilik yaralanmaları, omurilik tümörleri veya sinirlerde tahribat yapan hastalıklar ile özellikle şeker hastalığı, organik iktidarsızlık nedenleri arasında yüzde 50’den pek bir yer tutar.

İktidarsızlık Nedenleri ve Belirtiler

İktidarsizlik-çok yaygın bir hastalıktır. Yoksa olmaz veya gereken veya bir sürü hızlı bir şekilde kaybolur süre değil oluşur-Böylece 10 milyon 30 işçilerden AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERİ’de, bazı erektil disfonksiyon olarak, başka bir deyişle iktidarsızlık veya erektil disfonksiyon, belirtileri muzdarip.(Hayat Sağlık Örgütü’ne yönelik, her yaştan erkeklerin% 30 hayat ortalaması bazen veya bir bir sürü kez erektil disfonksiyon belirtileri muzdarip ve 40 yaşın üzerindekiler arasında, erektil disfonksiyon belirtilerinin yaygınlığı, iktidarsızlık Rusya işaretler% 52, en az 13 koymak milyon kişi.) Bu yazıda erkek iktidarsızlık belirtileri ve oluşunun nedenleri anlatacağım. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH