Geçici İktidarsızlık

Geçici İktidarsızlık Nedir?

Erkeklerin iliski öncesinde, iliskiye girebilmek amaçlı gerekli meydana gelen sertlik derecesine ulasamamasina iktidarsizlik diyoruz. Geçici iktidarsizlik ise erkegin gündelik kosullardan meydana gelen baskı, sikintidan dolayi anlik, ya da tespit edecek bir zaman içinde iliski amaçlı sertlesme saglayamamasidir. Cinsel iliskilerde erkeklerin en fazla zorlandigi ya da partnerine karsi kolay değil vaziyette kaldigi durumlardan biridir. Erkekler geçici iktidarsizlik meselenini fazlasiyla büyütmekte ve özgüven kaybi yasayabilmektedir. Erkeklerin hariç pekçok partnerde erkeklerin yasadigi bu kolay değil durumu sıkıntı haline getirebilmektedir. Cinsel iliskilerinde geçici iktidarsizlik yasayan erkeklerin düstügü kolay değil vaziyetten kurtulmalari amaçlı uzman olanlar tarafindan pekçok ürün gelistirilmis ve piyasaya sunulmustur.Bu konu ile ilgili bizle iletisime geçebilirsiniz.

Geçici İktidarsızlık

İktidarsızlık Nedir?

Erkek sagliginin mühim rahatsizliklarindan biridir iktidarsizlik..

Çogu erkegin en kocaman problemlerinden biri meydana gelen iktidarsizlik nedir?

Erkegin cinsel sorunlarini degerlendiren yetki bilim adamlari, iktidarsizligi, “Cinsel fonksiyon bozuklugu yakinmasi yer alan bir kiside istek olmasina ragmen, alti ayi askin bir zaman, cinsel iliski saglayabilecek seviyede penisinde sertlesme olmamasi durumu” seklinde tarif ediyorlar.

Halk arasinda “iktidarsizlik” olarak, bilim dilinse ise “empotans” olarak bilinen penisin sertlesmemesi hali neden kaynaklanir?

Penisin sertlesmesini saglayan etkenler; damarsal, sinirsel, hormonal ve ruhsal faktörlerle beraber oluşturulan fiziksel bir vaziyettir. Bu etkenlerden birinin veya birkaçinin bulunmasi iktidarsizligi olusturabilir.

Damarsal etkenlerin iktidarsizliktaki önemi nedir?

Damarsal etkenler, iktidarsizlikta organik nedenlerin basinda yer alir. Bu konuda asil sorun, penise kan getiren veya penisin kendi içindeki atardamarlardaki tikanmalar ve damar sertliginden olusan iktidarsizliklar kocaman önem tasir.

Iktidarsizlikta baska neler gösterişli olur?

Uzmanlara yönelik, omurilik yaralanmalari, omurilik tümörleri veya sinirlerde tahribat yapan hastaliklar ile özellikle seker hastaligi, organik iktidarsizlik nedenleri arasinda yüzde 50’den pek bir yer tutar.

Iktidarsizlik Nedenleri ve Belirtiler

Iktidarsizlik-çok yaygin bir hastaliktir…, Yoksa olmaz veya gereken veya bir sürü hizli bir sekilde kaybolur süre degil olusur-Böylece 10 milyon 30 isçilerden AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de, bazi erektil disfonksiyon olarak, başka bir deyişle iktidarsizlik veya erektil disfonksiyon, belirtileri muzdarip.(Hayat Saglik Örgütü’ne yönelik, her yastan erkeklerin% 30 hayat ortalamasi bazen veya bir bir sürü kez erektil disfonksiyon belirtileri muzdarip ;. Ve 40 yasin üzerindekiler arasinda, erektil disfonksiyon belirtilerinin yayginligi, iktidarsizlik Rusya isaretler% 52, en az 13 koymakmilyon kisi.) Bu yazida erkek iktidarsizlik belirtileri ve olusun nedenleri anlatacagim.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH