İktidarsızlık Belirtileri

İktidarsızlık Belirtileri
Penisin sertleşme ya da sertleşmiş vaziyette kalma kabiliyetinin olmaması. iktidarsızlık,sertleşmeyi sağlayamamak ya da sağlanmış ortaya gelen sertleşmeyi Cinsel ilişkide bulunabilecek civarı uzunca zaman sürdürememek vaziyetinin sürekli olarak ortaya gelmesidir.

Bu terim, latince güç kaybı anlamındaki İmpotentiadan gelmektedir. Zaman zaman bir defalık (münferit) bir iktidarsızlık olayı çoğu erkeğin başına gelir. Bu tamamen normaldir ve endişe edilecek bir şey değildir.

Fakat bu sürüp giden bir problem halini aldığı zaman iktidarsızlık erkeği bizzat gözünde küçüttüğü benzeri, cinsel yaşamına da zarar verir. lyi ortaya gelen istikameti, çoğunlukla tedavi edilebilmesidir.

İktidarsızlığın tedavisinde ilk hamle, sertleşme olayının nasıl ortaya geldiğini anlamaktır. Penisin iki yakınında semeni ve idrarı taşıyan tüpe paralel uzanan iki adet silindir şeklinde süngerimsi kısım bulunur.

Bir erkek cinsel bakımdan uyarıldığı zaman, sinirlerin verdiği emirle, bu silindirlere kanın akışı normal miktarın yaklaşık yedi katına çıkar. Bu ani kan hücumu süngerimsi bölümleri genişletir.

İktidarsızlık Belirtileri
Böylece penisi düz ve gergin bir duruma getirerek sertleşmeyi sağlamış olur.
Sürekli cinsel uyarı ya da heyecanlandırma yüksek miktarda kan akışını devam ettirir. böylelikle sertleşme durumunu sürdürür.
Boşalmadan ardından ya da cinsel heyecan geçtiği zaman, aşırı kan süngerimsi dokudan geriye akar ve penis sertleşmeden evvelki biçimiyle ölçüsüne döner.

Erkeklerin cinsel yaşamında epeyce kocaman bir problem ortaya gelen iktidarsızlık, kişiyi psikolojik açıdan olumsuz etkilediği benzeri cinsel yaşamını da tamamlanma noktasına getirebilmektedir. İktidarsızlık, erkeğin cinsel organının işlevini mahaline getirememesi durumudur. Bir Takım toplumlarca sertleşmemenin olmaması olarak da bilinmektedir. Genel olarak ileri yaştaki kişilerde görülen iktidarsızlık bir takım rahatsızlıklardan ötürü da genç yaşta görülebilmektedir.

Cinsel iktidarsızlık sorunu erkeklerin cinsel yaşamını olumsuz etkilediği benzeri partnerlerinin de seksüel hayatlarında olumsuzluklara sebebiyet vermektedir. İktidarsızlık belirtileri her erkekte benzer demek gerçek olmayacağı benzeri çeşitli demek de bir sürü gerçek olmayacaktır. Çoğunlukla penisin sertleşmeme sorunu iktidarsızlık belirtileri içerisindedir.

İktidarsızlık nedenleri içerisinde çoğunlukla kullanılan ilaçlar, bireyin depresyon şeklinde uzunca zaman kalması, cinsel yaşamının düzensiz olması benzeri etkenler görülmektedir. İktidarsızlık tedavisi içerisinde önce birey problemin tam anlamıyla ne meydana geldiğini bilmesi gerekecektir. Ülkemizde bu benzeri vaziyetlerde erkeklerin seçim ettiği tedavi yolu çoğunlukla iktidarsızlık giderici cinsel ürünlerdir.

Penisin sertleşmesini temin edecek ortaya gelen sertleştirici ürünlerin kullanımı ile maksimum sertliğin yaşanması imkanı sunulacak ve birey cinsel birlikteliğini hiçbir problem yaşamamış benzeri gerçekleştirebilecektir. İleri yaştaki erkeklerde görülen iktidarsızlık nedeni ise genellikle damar rahatsızlıklarından ötürü kaynaklanmaktadır.

Cinsel iktidarsızlık son zamanlarda cinsel hayatın en kocaman sorunlarından biri olarak görülmektedir. Her ne civarı ileri yaştaki kişilerde görülen bir durum olsa da genç yaştaki bireyler görülme ihtimali da birçok fazladır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH