İktidarsızlık Çözümleri

İktidarsızlık Çözümleri ile ilgili konuda

Sertlesme Problemi

Eger rastgele tek sebeple bu asamalardan birisi engellenirse ereksiyon bozuklugu olusur. Bu sebepler sunlar olabilmektedir. Fiziksel Hastaliklar ve Bozukluklar: Akciger, karaciger, kalp, böbrek, sinir, arter ya da venlerin kronik hastaliklari impotansa sebep olabilmektedir. Bilhassa seker hastaligi benzeri endokrin hastaliklar tek sebeptir. Damar sertligi penise yeteri kadar kanin girmesine engel olabilmektedir. Bir Takim erkeklerde testesteron (erkeklik hormonu) azalmasi da empotansa ne sebeple olabilmektedir. Operasyon ya da travma:Legen kemigi ya da omurgalardaki yaralanmalar bazen empotans nedeni olabilmektedir.

Prostat, mesane ya da rektum kanseri nedeni ile yapilan ameliyatlarda empotansa sebep olabilirler. Ilaç Tedavileri: Antidepresanlar, antihistamimikler, hipertansiyon ilaçlari ya da prostat kanseri tedavisinde kullanilan bir takim ilaçlar ereksiyon bozukluguna sebep olabilmektedir. Madde kullanimi: Alkol, esrar ya da diger uyusturucu maddelerin kullanimi ereksiyon bozukluguna sebep olabilmektedir. Asiri sigara içilmesi de penise giden arterlere kayıp verebilir. Baskı, anksiyete ya da depresyon: Psikolojik bozukluklar ereksiyon bozuklugunun sebeplerinin % 10-15 ini olusturur.

Iktidarsizlik Tedavisinde

Beslenme, egzersiz ve kisisel aliskanliklar: Sigara ve alkol alimi sinirlandirilmali, ilaç aliskanliklarindan kurtulunmalidir. Düsük kolesterol içerir besinlerle beslenmeli ve kolesterol düzeylerinizi takip etmelisiniz. Egzersiz empotans amaçlı risk etken olabilecek kalp-damar hastaliklarinin önlenebilmesi amaçlı tek sürü önemlidir.

İktidarsızlık Çözümleri

İktidarsızlık Çözümleri ile ilgili konuda önemli olan detay tedavi safhasıdır.99

Intauretral Tedavi:

Idrar yaptiktan ardından tek aplikatörle idrar yöntemine konulan minik fitillerdir.Fitil uygulandiktan ardından kolay çözünebilmesi amaçlı alet hafifçe ovalanir. Alet içerisinde bulunan kan dolasimini arttirarak tesir eder.Basari oraninin % 40′ lara yakin oldugu rapor edilmistir. En sik görülen hemen yan tesirleri alet, testisler, idrar yolunda agri duyulmasidir (kullananlarin yaklasik yarisinda görülür). Kimi Zaman idrar yolunda kanama, tansiyon düsmeleri, sersemlik ve bayilma görülebilir. Iliskide bulunulan esin vajeninde yanma duygusu yaratabilir. Iliskide bulunulan es gebe ise şüphesiz kullanilmamalidir. Prostoglandin alerjisi olanlar, lösemi ve orak hücreli anemi hastalari kullanmamalidir.Daha detaylı bilgi için tecrübeli çalışanlarımızdan hastalık veya tedaviler için bilgi alabilirsiniz.İletişim için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH