İktidarsızlık Çözümleri

İktidarsızlık Çözümleri ile ilgili konuda

Sertlesme Problemi

Eğer rastgele tek sebeple bu aşamalardan birisi engellenirse ereksiyon bozukluğu oluşur. Bu sebepler şunlar olabilmektedir. Fiziksel Hastalıklar ve Bozukluklar: Akciğer, karaciğer, kalp, böbrek, sınır, arter ya da venlerin kronik hastalıkları impotansa sebep olabilmektedir. Bilhassa şeker hastalığı benzeri endokrin hastalıklar tek sebeptir. Damar sertliği penise yeteri kadar kanın girmesine engel olabilmektedir. Bir Takım erkeklerde testesteron (erkeklik hormonu) azalması da empotansa ne sebeple olabilmektedir. Operasyon ya da travma:Leğen kemiği ya da omurgalardaki yaralanmalar bazen empotans nedeni olabilmektedir.

Prostat, mesane ya da rektum kanseri nedeni ile yapılan ameliyatlarda empotansa sebep olabilirler. İlaç Tedavileri: Antidepresanlar, antihistamimikler, hipertansiyon ilaçları ya da prostat kanseri tedavisinde kullanılan bir takım ilaçlar ereksiyon bozukluğuna sebep olabilmektedir. Madde kullanımı: Alkol, esrar ya da diğer uyuşturucu maddelerin kullanımı ereksiyon bozukluğuna sebep olabilmektedir. Aşırı sigara içilmesi de penise giden arterlere kayıp verebilir. Baskı, anksiyete ya da depresyon: Psikolojik bozukluklar ereksiyon bozukluğunun sebeplerinin % 10-15 ini oluşturur.

Iktidarsizlik Tedavisinde

Beslenme, egzersiz ve kişisel alışkanlıklar: Sigara ve alkol alımı sınırlandırılmalı, ilaç aliskanliklarindan kurtulunmalidir. Düsük kolesterol içerir besinlerle beslenmeli ve kolesterol düzeylerinizi takip etmelisiniz. Egzersiz empotans amaçlı risk etken olabilecek kalp-damar hastalıklarının önlenebilmesi amaçlı tek sürü önemlidir.

İktidarsızlık Çözümleri

İktidarsızlık Çözümleri ile ilgili konuda önemli olan detay tedavi safhasıdır.99

Intauretral Tedavi:

İdrar yaptıktan ardından tek aplikatörle idrar yöntemine konulan minik fitillerdir.Fitil uygulandıktan ardından kolay çözünebilmesi amaçlı alet hafifçe ovalanir. Alet içerisinde bulunan kan dolaşımını arttırarak tesir eder.Başarı oranının % 40’lara yakın olduğu rapor edilmiştir. En sık görülen hemen yan tesirleri alet, testisler, idrar yolunda ağrı duyulmasıdır (kullananların yaklaşık yarısında görülür). Kimi Zaman idrar yolunda kanama, tansiyon düşmeleri, sersemlik ve bayılma görülebilir. İlişkide bulunulan esin vajeninde yanma duygusu yaratabilir. İlişkide bulunulan es gebe ise şüphesiz kullanılmamalıdır. Prostaglandin alerjisi olanlar, lösemi ve orak hücreli anemi hastaları kullanmamalıdır.Daha detaylı bilgi için tecrübeli çalışanlarımızdan hastalık veya tedaviler için bilgi alabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH