İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

Oldukça ciddi bir sorun ile karşı karşıya iseniz cinsel ilişkinizde bir iktidarsızlık yaşıyorsanız eğer bu durum sizi fazlasıyla rahatsız ediyordur. Bir Yandan partnerinizin bu vaziyetten etkilenmesi mevzubahis tabi. Partneriniz karşısında da dayanılmaz bir erkek olmak istemek en kocaman hakkınız neticede. O takdirde iktidarsızlığın önlenmesi amaçlı yapabileceğiniz şeyleri de bilmeniz gerekiyor artık.

İktidarsızlığın tedavisi amaçlı bir an önce problemin nedenini bilmelisiniz. Nedir sizde bu meseleye sebebiyet verici durum. Organik bir sebep mi yoksa psikolojik etkenlerde mi? İlk olarak bu soruların cevabını bilmek gerekiyor. Fakat soruların cevabını öğrendikten ardından bir tedavi sürecine başlanabilir.

İktidarsızlık nasıl önlenir diye pek çok kişi düşünüp durmaktadır. Bunun amaçlı gösterişli yollardan biri cinsel ürünlerdir. Bu cinsel ürünler iktidarsızlık giderici ürünlerdir. Cinsel ilişkiye başlamadan öncesinde iktidarsızlık giderici ürün kullanımını gerçekleştiriyorsanız ve kısa zaman ardından muhteşem bir cinselliğe hazır duruma geliyorsunuz.

iktidarsızlık tedavisi amaçlı kullanabileceğiniz epeyce pek cinsel ilaç bulunmaktadır. Bunlardan sizlere uyumlu olanı kullanıp cinsel ilişkilerinizi hiçbir sorun yaşamamış benzeri yaşayabileceksiniz. İktidarsızlık her ne civarı ileri yaştaki kişilerde görülen bir durum olsa da genç yaştaki kişilerin de yaşama olasılığı bulunmaktadır.

İş hayatının zorlukları, özel hayatın getirmiş olduğu baskı derken kişi yorgun ve argın düşünce cinsellikte istediği zevkleri ve arzuları yaşayamamakta olduğu benzeri cinselliği sonlandıramamaktadır. Bunun amaçlı kendinize meydana gelen güveninizi kaybetmeden iktidarsızlığın önlenmesini sağlayacak cinsel ürünleri kesinlikle kullanınız.

İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

Sertleşmeyi meydana getirmek amaçlı üç ciddi işin gerçekleştiğine dikkat edin.

Birinci adım cinsel uyarılmadır. Erkekler bunu görme, dokunma, duyma, koklama duyularından ve düşüncelerinden elde ederler. İkinci adım, cinsel heyecanın vücudunun sinir sistemi tarafından beyinden penise aktarılmasıdır. Üçüncü adım penise kan taşıyan kan damarlarının gevşemesi, böylelikle sertleşmeyi sağlayan kanallara fazladan kan gitmesine yol açmasıdır.

Eğer bu faktörlerden rastgele bir tanesini bir şey etkilerse, uyarılma, sınır sisteminin tepkisi, veya damar sisteminin bunun için tepkisi iktidarsızlık meydana gelebilir.

Cinsel arzunun azalması veya cinsel arzunun kaybı iktidarsızlıkla aynı şey değildir. İktidarsızlık, talep ve fırsat varken sertleşmeyi sağlayamayarak penisi cinsel aktivite amaçlı kullanamamak demektir.

iktidarsızlık yaklaşık 10 milyon Amerikan erkeğini etkileyen bir vaziyettir.

Bu problemin etkilediği erkekler arasında yaşlılar gençlerden fazladır. 60 yaşında erkeklerin yaklaşık yüzde 20si iktidarsızdır; 80 yaşında ise yüzde 70 den fazlası iktidarsızdır.

Fakat iktidarsızlık hiçbir şekilde yaşlanmanın önlenemeyen bir neticesi değildir.

Yaşlı erkeklerde tedavi ise sıklıkla gençlerde olduğu civarı başarılıdır. İktidarsızlık vakalarının yarısından fazlası fiziksel olmayan nedenlerden doğmaktadır. Fiziksel olmayan nedenlerin en belli başlısı Baskı veya anksiyete (kaygı)dir.

Eğer bir erkek gevşemiş olarak dikkatini cinsel ilişki üstünde toplayamazsa, şartların baskısı altında ezilmiş ve ne yapacağını bilemez bir duruma gelmişse, üç kademeli sertleşme işleminin gerçekleşmesi zordur. Bu, rastgele bir sürede, anında herkese olabilmektedir.

İktidarsızlık aynı sürede, depresyon benzeri psikolojik sorunların bazen görülen bir yan etkisidir. Cinsel eşe karşı olumsuz hisler, veya cinsel esin belirttiği olumsuz hisler (direnme, şiddet veya ilgisizlik benzeri) da iktidarsızlık amaçlı bir ne sebeple olabilmektedir.

İktidarsızlık Nasıl Önlenir? Sorusudan

Önemli meydana gelen şey,bir kere bunun benzeri bir şey olunca kalıcı olarak bunun benzeri bir probleminiz olacağı ve bundan sonraki cinsel karşılaşmada da bunu beklemeniz gerektiği benzeri bir düşünceye kapılmamaktır.

Sertleşmede düşünce sorunları çok ciddi olduğundan, bunun benzeri olumsuz bir peşin hüküm, bir takım vaziyetler da gerçekte mevcut olmayan bir problemi yaratabilir.Eğer başınızdan bir iktidarsızlık olayı geçtiyse, yapılacak en güzel iş bunu unutmak ve başka bir defasında başarılı olmayı beklemektir. Bunun Benzeri bir durum bir erkeğin erkekliği hakkında olumsuz bir not değildir.

Geçici veya devamlı iktidarsızlık çeken erkeğin cinsel eşini hatırlaması da mühimdir. Bir Takım vaziyetlerde bir kadın sertleşmeyi kendisinin arzulayabilirliği anlamında bir yorum olarak kabul edebilir, sertleşmenin olmayışı eşe arzu edilmediği mesajını verebilir ve bu konuda ikna edici olmak faydalıdır.Eşinin iktidarsizligi bir kadının aşağılık duygusuna kapılmasına sebep olabilir.

Fakat erkek kadına, kendisine çekici geldiğini açıkça belirtirse veya kadın iktidarsızlığın ilgisizlikten olmasının nadir görülen bir durum olduğunu anlarsa, bu sorun hallolabilmektedir. İktidarsızlık vakaların yarışına yakın bölümüne fiziksel nedenler sebep olur.

Bunlar en sık görülenden en seyrek görülene doğru sırasıyla, diyabetik nöropati, kardiyovasküler hastalıklar, bir takım ilaçlar, Prostat kanseri ameliyatı, omuriliği zedeleyen kırıklar, multipl skleroz, hormon bozuklukları ve alkolizm veya uyuşturucu ilaç ve maddelere bagimliliktir.İktidarsızlığın fizik meydana gelen ve olmayan sebepleri birbirini etkiler.örneğin, cinsel reaksiyonu yavaşlatan önemsiz bir fiziksel sorun sertleşmeyi sağlama konusunda endişeye sebep olabilir ve bu endişe de iktidarsizligi hepten artırabilir.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH