İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

Oldukça ciddi bir sorun ile karsi karsiyasiniz. Cinsel iliskinizde bir iktidarsizlik yasiyorsaniz eger bu durum sizi fazlasiyla rahatsiz ediyordur. Bir Yandan partnerinizin bu vaziyetten etkilenmesi mevzubahis tabi. Partneriniz karsisinda da dayanılmaz bir erkek olmak istemek en kocaman hakkiniz neticede. O takdirde iktidarsizligin önlenmesi amaçlı yapabileceginiz seyleri de bilmeniz gerekiyor artik.

Iktidarsizligin tedavisi amaçlı bir an önce problemin nedenini bilmelisiniz. Nedir sizde bu meseleye sebebiyet verici durum. Organik bir sebep mi yoksa psikolojik etkenlerde mi? Ilk olarak bu sorularin cevabini bilmek gerekiyor. Fakat sorularin cevabini ögrendikten ardından bir tedavi sürecine baslanabilir.

Iktidarsizlik nasil önlenir diye pekçok kisi düsünüp durmaktadir. Bunun amaçlı gösterişli yollardan biri cinsel ürünlerdir. Bu cinsel ürünler iktidarsizlik giderici ürünlerdir. Cinsel iliskiye baslamadan öncesinde iktidarsizlik giderici ürün kullanimini gerçeklestiriyorsaniz ve kisa zaman ardından muhteşem bir cinsellige hazir duruma geliyorsunuz.

Iktidarsizlik tedavisi amaçlı kullanabileceginiz epeyce pek cinsel ilaç bulunmaktadir. Bunlardan sizlere uyumlu olani kullanip cinsel iliskilerinizi hiçbir sorun yasamamis benzeri yasayabileceksiniz. Iktidarsizlik her ne civarı ileri yastaki kisilerde görülen bir durum olsa da genç yastaki kisilerin de yasama olasılığı bulunmaktadir.

Is hayatinin zorluklari, özel hayatin getirmis oldugu baskı derken kisi yorgun ve argin düsünce cinsellikte istedigi zevkleri ve arzulari yasayamamakta oldugu benzeri cinselligi sonlandiramamaktadir. Bunun amaçlı kendinize meydana gelen güveninizi kaybetmeden iktidarsizligin önlenmesini saglayacak cinsel ürünleri kesinlikle kullaniniz.

İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

İktidarsızlık Nasıl Önlenir?

Sertlesmeyi meydana getirmek amaçlı üç ciddi isin gerçeklestigine dikkat edin.
Birinci adim cinsel uyarilmadir. Erkekler bunu görme, dokunma, duyma, koklama duyularindan ve düsüncelerinden elde ederler. Ikinci adim, cinsel heyecanin vücudunun sinir sistemi tarafindan beyinden penise aktarilmasidir. Üçüncü adim penise kan tasiyan kan damarlarinin gevsemesi, böylelikle sertlesmeyi saglayan kanallara fazladan kan gitmesme yol açmasidir.

Eger bu faktörlerden rastgele bir tanesini bir sey etkilerse, uyarilma, sinir sisteminin tepkisi, veya damar sisteminin bunun için tepkisi iktidarsizlik meydana gelebilir.

Cinsel arzunun azalmasi veya cinsel arzunun kaybi iktidarsizlikla ayni sey degildir. Iktidarsizlik, talep ve firsat varken sertlesmeyi saglayamayarak penisi cinsel aktivite amaçlı kullanamamak demektir.
Iktidarsizlik yaklasik 10 milyon Amerikan erkegini etkileyen bir vaziyettir.

Bu problemin etkiledigi erkekler arasinda yaslilar gençlerden fazladir. 60 yasinda erkeklerin yaklasik yüzde 20si iktidarsizdir; 80 yasinda ise yüzde 70 den fazlasi iktidarsizdir.

Fakat iktidarsizlik hiçbir sekilde yaslanmanin önlenemeyen bir neticesi degildir.

Yasli erkeklerde tedavi ise siklikla gençlerde oldugu civarı basarilidir. Iktidarsizlik vakalarinin yarisindan fazlasi fiziksel olmayan nedenlerden dogmaktadir. Fiziksel olmayan nedenlerin en belli baslisi Baskı veya anksiyete (kaygi)dir.

Eger bir erkek gevsemis olarak dikkatini cinsel iliski üstünde toplayamazsa, sartlarin baskisi altinda ezilmis ve ne yapacagini bilemez bir duruma gelmisse, üç kademeli sertlesme isleminin gerçeklesmesi zordur. Bu, rastgele bir sürede, anında herkese olabilmektedir.
Iktidarsizlik ayni sürede, depresyon benzeri psikolojik sorunların bazen görülen bir yan etkisidir. Cinsel ese karsi olumsuz hisler, veya cinsel esin belirttigi olumsuz hisler (direnme, siddet veya ilgisizlik benzeri) da iktidarsizlik amaçlı bir ne sebeple olabilmektedir.

İktidarsızlık Nasıl Önlenir? Sorusudan
Önemli meydana gelen sey,bir kere bunun benzeri bir sey olunca kalıcı olarak bunun benzeri bir probleminiz olacagi ve bundan sonraki cinsel karsilasmada da bunu beklemeniz gerektigi benzeri bir düsünceye kapilmamaktir.

Sertlesmede düsünce sorunları çok ciddi oldugundan, bunun benzeri olumsuz bir pesin hüküm, bir takim vaziyetler da gerçekte mevcut olmayan bir problemi yaratabilir.Eger basinizdan bir iktidarsizlik olayi geçtiyse, yapilacak en güzel is bunu unutmak ve baska bir defasında basarili olmayi beklemektir. Bunun Benzeri bir durum bir erkegin erkekligi hakkinda olumsuz bir not degildir.

Geçici veya devamli iktidarsizlik çeken erkegin cinsel esini hatirlamasi da mühimdir. Bir Takim vaziyetlerde bir kadin sertiesmeyi kendisinin arzulayabilirligi anlaminda bir yorum olarak kabul edebilir, sertlesmenin olmayisi ese arzu edilmedigi mesajini verebilir ve bu konuda ikna edici olmak faydalidir.Esinin iktidarsizligi bir kadinin asagilik duygusuna kapilmasina sebep olabilir.

Fakat erkek kadina, kendisine çekici geldigini açikça belirtirse veya kadin iktidarsizligin ilgisizlikten olmasının nadir görülen bir durum oldugunu anlarsa, bu sorun hallolabilmektedir.Iktidarsizlik vakalaririn yarisina yakin bölümüne fiziksel nedenler sebep olur.

Bunlar en sik görülenden en seyrek görülene dogru sirasiyla, diyabetik nöropati, kardiyovasküler hastaliklar, bir takim ilaçlar, Prostat kanseri ameliyati, omuriligi zedeleyen kiriklar, multipl skleroz, hormon bozukluklari ve alkolizm veya uyusturucu ilaç ve maddelere bagimliliktir.Iktidarsizligin fizik meydana gelen ve olmayan sebepleri birbirini etkiler.Örnegin, cinsel reaksiyonu yavaslatan önemsiz bir fiziksel sorun sertlesmeyi saglama konusunda endiseye sebep olabilir ve bu endise de iktidarsizligi hepten artirabilir.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH