İktidarsızlık Tedavisi Var mı

Yıllardır süre gelen hastaların büyük sorunlarından birisi olan İktidarsızlık ile ilgili en merak edilen soru İktidarsızlık tedavisi var mı olduğudur. Bu anlamda bu sayfada sizler için iktidarsızlık tedavilerinden olan ve son basamak tedavi mutluluk çubukları hakkında bilgilerden bahsedeceğiz.

İktidarsızlık tedavisi gerçekten var mı?

İktidarsızlık tedavisi için ilk önce yapmanız gereken bir üroloji uzmanına başvurmanızdır. Üroloji uzmanı sertleşme sorununun neden kaynaklandığını anlamak için bir dizi testlere sizleri tabi tutacaktır. Bu testler sonucunda iktidarsızlık yani sertleşme sorununun hangi evrede olduğunu sizlere iletecek ve bu doğrultuda size en uygun tedavi biçimini sizlere önerecektir. Bu sayede iktidarsızlık tedavisi var mı sorusunun cevabını öğrenmiş olacaksınız.

iktidarsızlık tedavisi var mı

İktidarsızlık tedavisinde kullanılan penis protezleri hakkında kısa bilgi

Penis protezleri yani halk arasındaki adıyla mutluluk çubukları cinsel ilişki için ihtiyaç olan penis dikleşmesini doğal olarak yapamayan ve daha basit veya kolay tedavilere yanıt vermeyen erkekler üzerinde uygulanan bir yapay penis çeşidinin vücut içerisine konulması yani yerleştirilmesi operasyonudur.

Mutluluk çubuğu çeşitleri neleridir?

Penis protezleri genellikle silikon alaşımlı materyallerden yapılmakta ve genelde her bir penis içinde var olan 2 süngersi haznenin içerisine yerleştirilmektedir.Dolayısıyla br kişide penis protezi ameliyatı yapıldığı zaman 2 çubuk bir penis içine yerleştirilmekte ve bu sayede iktidarsızlık tedavisi var mı sorusu artık son bulmaktadır..

Penis protezinin bükülebilir sabit modelleri olduğu gibi normal halde yumuşak olan içine su dolduğunda hazır olan sert ve ilişkiye hazır bir penisi ifade eden modelleri de vardır.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH