Iktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Belli Protezler

İktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Belli Protezler

İktidarsızlık sorunu yaşayan hastaların son basamak tedavisinde kullanılan benim protezler ile ilgili birkaç kısa bilgi paylaşacağız.

İktidarsızlık tedavisi nedir?

İktidarsızlık tedavisi ile ilgili modern teknolojinin ve teknolojinin gelmiş olduğu Son Nokta sayesinde artık hastalar ömür boyu kalıcı tıbbi çözüme kavuşabilmektedir. Penil protez diye adlandırılan mutluluk çubukları ereksiyon sorunu yaşayan hastalara yeni bir Umut doğurmuştur. Mutluluk çubukları hastaların cinsel yaşamlarına dönmelerini sağlayan tıbbi protezlerdir mutluluk çubuğu sertleşme sorunu yaşayan hastalara üroloji uzmanları tarafından takılan protezlerdir. Bu protezler Birkaç çeşit olabilmektedir bunlardan en modern olanı ve insan anatomisine en yakın olanı şişirilebilir mutluluk çubuklarıdır.

İktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Belli Protezler

İktidarsızlık tedavisi ile ilgili mutluluk çubukları kaç çeşittir?

İktidarsızlık tedavisinde kullanılan mutluluk çubukları bir kaç çeşitten oluşmaktadır bunlar gizlenebilir ve bükülebilir mutluluk çubuğu, şişirilebilir iki parçalı mutluluk çubuğu ve antibiyotikli 3 parçalı şişirilebilir (enine ve boyuna genişleyebilen dünyanın en iyi mutluluk çubuğu) protezlerdir.

İktidarsızlık tedavisi ne SGK karşılıyor mu?

İktidarsızlık tedavisinde kullanılan belirli mutluluk çubuklarını SGK kısmi olarak karşılamaktadır. Bu koşulları öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak bize Bilgilerinizi ileterek öğrenebilirsiniz.

İktidarsızlık tedavisi ile ilgili mutluluk çubuğu takan hastalar çocuk sahibi olur mu?

Mutluluk çubuğu takan hastalar normal yaşamındaki gibi cinsel fonksiyonlarını kaybetmemektedir. Haliyle cinsel fonksiyonlar gerçekleştiğinden mutluluk çubuğu takan hastalar çocuk sahibi olabilmektedir. Gene doğru teşhis ve tanı için üroloji uzmanına başvurmanız gerekmektedir.

İktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Belli Protezler

İktidarsızlık tedavisini nerede olabilirim?

İktidarsızlık tedavisi ne Size en yakın bir üroloji uzmanına giderek tedavi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer mutluluk çubuğu ile ilgili bir üroloji uzmanından bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim formundan veya iletişim sayfasından bizlere iletişim Bilgilerinizi göndererek sizlere size en yakın üroloji uzmanı ile ilgili bilgileri aktarabiliriz. İktidarsızlık tedavisi ne iletişim formunu doldurarak tedavi bulabileceğiniz merkezleri mail veya telefon ile bilgisini alabilirsiniz. Bilgi gizliliği esastır hiçbir şekilde bilgi veriniz üçüncü tüzel kişilere paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH