İktidarsızlık Yapan İlaçlar

Iktidarsizlik ; Erkeklik organinin (penisin) yeteri kadar sertlesme ‘mesi sonucu, cinsel iliskide bulunamamaya ; halk arasinda iktidarsizlik, tip dilinde ise empotans denir. Kendine güvenememek, yorgunluk, tiksinti, sinir bozuklugu, alkolizm, seker hastaligi, dogum denetimi için tatbik edilen metotlar ya da asiri sismanliktan kaynaklanir. Erkegin cinsel isteginin olmasina karsin penis damarlarinda kan toplanamamasi ve sertlesmemesi (ereksiyon olmamasi) ya da cinsel birlesmeyi saglayacak yeteri kadar sertligi koruyamamasidir. Ilik banyolar, açik havada dolasmak ve dinlenmek basvurulacak ilk çarelerdir.

iktidarsizliga Ne Sebeple Meydana Iştirak Eden Ilaçlar

Erkeklerin iktidarsizlik sorunu çok mühim bir sıkıntı olarak görülmektedir.
Iktidarsizliga ne sebeple meydana iştirak eden etkenlerden biri ilaçlardir.
Fakat burda kastedilen ilaçlar doktora danisilmadan alinan ve bitkisel olmayan içerisinde kimyevi maddeler yer alan ilaçlardir.

Iktidarsizliga ne sebeple meydana iştirak eden ilaçlar olarak sunlardir:
Antidepresanlar, anti- psikotik ve sakinlestiriciler
Tansiyon ilaçlari
Istah önleyici
Antihistaminikler
Beta blokerler ve Yüksek Tansiyon anjina denetimi için kullanilan ilaçlar
İktidarsızlık Yapan İlaçlar

İktidarsızlık Yapan İlaçlar ile ilgili konudan ziyade
Iktidarsizlik Nedir ?

Her erkegin her an ve tüm kosullarda yeteri kadar ereksiyonu saglamasi beklenemez. Ruhsal gerginlikler, yorgunluk, iliskideki sorunlar zaman zaman ereksiyonun basarisiz olmasina neden olabilmektedir. Ne var ki ereksiyon sorunu israrci olursa ve cinsel birlesmeyi sik sik durdurursa bir doktordan yardim alma gerekliligi var demektir. Bazi arastirmalara yönelik hafif ve orta derecede empotans da dahil edilirse 40-70 yas arasi erkeklerin % 70 ‘ini etkiler.Peki iktidarsizlik başka bir deyişle sertlesmeme nin sebepleri nelerdir ? Birden Çok sene öncesine kadar impotans’ in en büyük sebebinin psikolojik ve yasam tarzi konusunda oldugu düsünülürdü.

Asiri sigara ve alkol kullanimi, bazi ilaçlar hemen yan etki olarak ereksiyon bozukluklarina neden olabildigi benzeri son vakitlerde yapilan arastirmalarla sinirler, arterler ya da toplardamarlari etkileyen rastgele bir hastaligin ereksiyon bozukluguna neden olabilecegini göstermistir.Penisin içerisinde idrar yöntemine paralel iki tane süngersi silindir vardir. Adam cinsel açidan uyarildiginda sinir sistemi penisi sertlesmesi için uyarir. Penise iştirak eden kan damarlari bu süngersi silindirleri kanla doldurmak için gevserler. Bu da ereksiyonu saglar.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH