İlk Doktor Ziyaretiniz

 

Doğru Sertleşme Sorunu (Erektil Disfonksiyonunun) tedavisi doğru doktorla konuşarak başlar.

İlk Doktor Ziyaretinizden önce bilmeniz gereken bazı şeyler:

Her şeyden önce, Penis protezleri konusunda uzmanlaşmış bir protez üroloğuna danıştığınıza emin olunuz.

İlk ziyaret sırasında, doktorunuz probleminizin nedenini belirleyerek başlayacak. Genellikle, bunun sebebi fiziksel bir durumdur. Diyabet, damar hastalığı, veya hormon dengesizlikleri gibi ya da radikal prostatektomi (prostat çıkarılması) gibi bir cerrahi operasyon gibi etkenlerin yol açtığı bir durumdur. Kapsamlı bir inceleme, size ve doktorunuzun sizin için doğru bir tedavinin belirlemesine yardımcı olacaktır.

Testler,
-Fiziksel Muayene
-Seksüel Geçmiş
-Tıbbi Geçmiş
-Prostat ölçümü
-Kan Testleri
-İdrar analizi
gibi aşamaları içerir

İlk Doktor Ziyaretiniz

İlk Doktor Ziyaretiniz konusundan ziyade

Iktidarsizlik nedir: Erkek cinsel organinin cinsel iliskiye girecek civarı sertlesememesi vaziyetine iktidarsizlik denir. Çoğunlukla ileri yaslarda görülmekle beraber sehir yaşamsal ile iştirak eden baskı ve düzensiz ve sagliksiz beslenme benzeri etkenlerle ek olarak erken yaslarda da görülebilmektedir.

Iktidarsizligin sebepleri fiziksel olabilecegi benzeri ruhsal da olabilmektedir. Cinsel organi besleyen damarlardan olması gerektiği kadar kan pompalanmamasi benzeri fiziksel bir vaziyet varsa ilaç tedavisi ya da cerrahi tedavi gerekebilir. Iktidarsizlik asiri merak, kendine güvenememek, yorgunluk,alkol ve sigara kullanimi, asiri sismanlik (obezite), seker hastaligi (diyabet), sinir bozuklugu benzeri nedenlerden de kaynaklanabilir.

Iktidarsizlik Tedavisi amaçlı yapılacak yöntem iktidarsizligin sebebi saptama edildikten ek olarak sonra doktorunuz tarafindan belirlenecektir. Bununla beraber, iktidarsizligi kafaya takmak problemin düzelmesini güçlestirecektir. Bu nedenle, iktidarsizlikla karsi karsiya olan birçok erkek oldugunu bilmeli ve bunun tedavi edilebilir bir vaziyet oldugunu kavramalidir. Baskı ve gerginlikten uzak durmak, dengeli ve saglikli beslenmeye özen göstermek gerekir. Ayrica, banyo yapmak, dinlenmek kisiyi rahatlatacagi amaçlı faydali olabilmektedir. Iktidarsizlik tedavisi amaçlı kullanilan metotları saymak gerekirse: çesitli ilaç tedavileri, damar ameliyati, protez penis takilmasi, vakum-sikma araçlari ve psikoterapi sayilabilir. Uzman doktorlarımız ve işin ehli yardımcıları vardır.En uyumlu tedavi amaçlı doktorunuza basvurmaktan çekinmeyin.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH