Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Yapan Hastaneler

Mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler konusu ile ilgili olarak ereksiyon olamama problemi nedeniyle cinsel yaşamlarında sorun yaşayan erkekler bu konuda konuşmaktan çekinmekte ve bu sorunu gizlemeyi tercih edebilmektedirler bu durum ise sorunun daha çok büyümesine yol açabilmektedirler. Bunun yerine bir ürolog ile görüşen ve her erkeğin başına gelebilecek bir sorun olduğunu kabul eden erkekler öncelikle mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler mutluluk çubuğu takan hastaneler konusunda araştırma yapmaktadırlar. Bu ameliyatı pek çok özel hastane yaptığı gibi bazı devlet hastaneleri de yapmaktadır. Bu konuda karar verirken hastanenin ve doktorun yaptığı ameliyat sayısının ve başarı oranının incelenmesinde büyük yarar bulunmakta böylece mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler mutluluk çubuğu takan hastaneler konusunda seçim yaparken doğru karar verilebilecektir.Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Yapan Hastaneler

Mutluluk Çubuğu Çeşitleri Nelerdir?

Sertleşme sorunu yaşayan erkekler ilaç ve diğer yöntemler ile bu sorunun ortadan kaldırılamaması durumunda en son ve kesin çözüm olarak protez penis taktırmak istemektedirler bunun içinde mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler mutluluk çubuğu takan hastaneler hangileridir diye araştırmaktadırlar. Bu hastaneler arasında seçim yaptıktan sonra da sıra hangi çeşit protez penis takılacağına gelmektedir. Bu konuda üroloğunuz sizlere yardımcı olacak ve karar verme aşamasında beden yapınıza uygun olanı size tavsiye edecektir. Üç çeşit olan protez penisin ilki bükülebilir ve telli olanıdır. Bunun maliyeti diğer çeşide göre daha uygun olmasına rağmen her zaman için erekte bir halde olmasından dolayı bazı kıyafetleri giyerken erkekleri zor durumda bırakmasından dolayı pek tercih edilmemektedir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Kesin Çözüm mü?

Hastalar mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler mutluluk çubuğu takan hastaneler konusunda karar verirken çoğu zaman şişirilebilir olan protez penisi tercih etmektedirler. Bu çeşitte cildin altına yerleştirilen bir pompa yardımıyla cinsel ilişki sonrasında sertleşmesi sağlanan penis daha sonrasında yine bu pompa yardımıyla indirilmektedir. Bu şekilde normal zamanlarda da hastaya hiç bir sıkıntı yaşatmamaktadır. Diğer bir çeşit ise yine şişirilebilir olan ama üç parçalı olan protez penistir bunun farkı ise mesanenin yanına içi su dolu olan bir depo yerleştirilmesidir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Cinsel Hayat Ne Zaman Başlar

Bireyler mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler mutluluk çubuğu takan hastaneler konusunda karar verdikten sonra alanında uzman bir hekim tarafından yapılacak olan ameliyat sonrasında hasta kısa zamanda normal hayatına dönebilmekte olmasına karşın ilk cinsel deneyimi yaşamak için yaklaşık olarak bir buçuk ay beklemelidir mutluluk çubuğu ameliyatı yapan hastaneler mutluluk çubuğu takan hastaneler doğru seçildiğinde başarı oranı çok yüksek olacaktır. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-ameliyati-yapan-hastaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH