Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır?

Mutluluk çubuğu nasıl çalışır konusu ile ilgili olarak çoğu erkeğin sorunu sertleşme sorunudur. Bunun diğer bir adı da iktidarsızlıktır. Bu durumun çözümü için ise protez penis çeşitleri geliştirilmiştir. İnsanlar bununla ilgili internette mutluluk çubuğu nasıl çalışır diye araştırmalar yapmaktadırlar. Bunlar ikili ya da üçlü ve şişirilebilir pompalı protez penis çeşitleri olmaktadır. Uzman doktorlar genellikle üçlü olanlarını önermektedir. Üzeri silikonlu kaplı üç çeşitten oluşan bu yapay penis sertleşme için daha fazla işe yarar. İkili olanlardan farklı olarak mesanenin yan tarafına yerleştirilir. Fiyatı diğerlerine göre daha yüksektir. Ancak görünüm açısından daha iyidir. Cinsel ilişki sırasında protez olduğu anlaşılmaz. İstenildiği zaman sertleştirilip istenildiği zaman da küçültülebilir. Bu durum kullananlara özgüven verir. Operasyondan bir ay sonra kişi cinsel ilişkiye girebilir. Mutluluk çubuğu nasıl çalışır bunu en iyi kullanarak anlar. Yapay penis ile kişi cinsel ilişkiden çok iyi haz alır ve boşalma normal olarak gerçekleşir. Mutluluk çubuğu ameliyatı olmayı düşünenler mutluluk çubuğu ameliyatı fiyatları için yazımızın devamını da okuyabilirsiniz.

Bükülebilir Protez Penis Çeşidi Olan Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır?

Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır

Bükülebilir protez penis de bir diğer çeşittir. Mutluluk çubuğu nasıl çalışır sorusunun cevabını merak edenler için, bu penis türü kıvrılabilir. Ancak şişirilebilen peniste olduğu gibi küçültme imkanı yoktur. Bu nedenle penis sürekli ereksiyon durumunda kalır. Fiyatı daha uygundur ancak görsel açıdan rahatsızlık vericidir. Bu nedenle pek fazla tercih edilmez.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Fiyatları

Protez penis ameliyatları genellikle bir buçuk, iki saat civarında sürer. Ameliyattan önceki gün hasta hastaneye yatar. Hasta, yaşına bağlı olarak bir iki gün hastanede kalabilir. Ameliyata girmeden önce mutluluk çubuğu ameliyatı fiyatları iyice araştırılmalıdır. Operasyondan sonra yaklaşık bir ay sonra hasta cinsel ilişkiye girebilir. Bu süreçten sonra mutluluk çubuğu nasıl çalışır konusunda iyice bilgi sahibi olur. Bükülebilir penis çeşidi içinden geçen yapay bir penistir. Cinsel ilişkiye girdikten sonra bükülerek iç çamaşırının içerisinde saklanabilir. Dar pantolon ya da mayo giyildiği zaman bu güzel bir görüntü ortaya koymaz. Şişirilebilir pompalı protez penis ise ikili ya da üçlü silikonlu çubuktan oluşmaktadır. Penisin üst kısmında açılan bir yerden kan dolaşımının en yoğun olduğu yere yerleştirilir. Daha çok tercih edilmektedir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Fiyatları Ve Ameliyat Riskleri Nelerdir?

Tüm ameliyatlarda olan risk gibi bu protez ameliyatları da risklidir. Uzman bir ekip tarafından ve steril ortamlarda yapılmalıdır. Mutluluk çubuğu ameliyatı fiyatları için bir göz atarsak eğer, pompalı ve daha ileri teknolojili modeller daha pahalı olmaktadır. Mutluluk çubuğu ameliyatı fiyatları gözleri korkutulmamalıdır. Çünkü uzun ömürlüdür. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiler almak için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-nasil-calisir sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH