Mutluluk Çubuğu Nedir?

Mutluluk Çubuğu Nedir? Sorusu ile ilgili olarak erkeklerin kesinlikle ilgi alanına girecek bir konudan bahsediyoruz. Mutluluk çubuğu nedir? diye düşünüyorsanız bir diğer adı ve bilimsel adı penil protezdir. Cinsel ilişki sırasında erkek penisinin sertleşmesi konusunda sıkıntı yaşıyorsa mutluluk çubuğu taktırabilir. Tam olarak mutluluk çubuğu nedir? Tam olarak öğrenmek istiyorsanız, penis sertleşmesini doğal yoldan sağlamayan yapay bir penis modelidir. Mutluluk çubuğu nedir? diye hala düşünüyorsanız, kısaca vücudun içerisine yerleştirilerek penisin sertleşmesini yapay yoldan sağlamaya çalışır.

Mutluluk Çubuğu Nedir

Mutluluk Çubuğu Nedir? Nasıl Yerleştirilir?

Penil protez, her penis içerisinde yer alan iki süngerimsi yapının içerisine yerleştirilmektedir. Mutluluk çubuğu nedir? diye düşünmeyi bırakınca nasıl yerleştirildiği sorusu akla geliyor. Genellikle iki çubuk bir penisin içine yerleştirilir. Penisin üzerinden doğru girilerek, sağ ve sol tarafa birer tane çubuk yerleştirilir. Dışarıdan bakıldığı zaman penisin içerisinde protez olduğu anlaşılmaz. İşte mutluluk çubuğu nedir? sorunuzun cevabı bu şekilde. Peki, bu mutluluk çubuğu nedir, çeşitleri nelerdir?

Protez Çeşitleri

1.Bükülebilir Protezler: Bu protezin ortasından bir tel geçmektedir. Bu tel sayesinde protez yukarı ve aşağı bükülebilmektedir. Bu en çok tercih edilen protez çeşididir. Ayrıca en ucuzu da budur. Bu protez tipinin direnci biraz daha düşüktür, ses yapabilir ve mayo veya şort giyildiğinde dışarıdan görüntünün kötü gözükmesine sebep olabilir.

2.Pompalı Protezler (İki parçalı şişirilebilir): Silindir şekilde ve şişebilen özelliğe sahip bir protez tipidir. Skrotum içerisine konulan bir pompa sayesinde şişirebilir ve penisi sertleştirir. Fakat şişirirken cildi tahriş edebilir veya ağrı yapabilir. Mayo üzerinden kötü bir görüntüye sebep olabilir. En pahalı protez tipi budur.

3.Pompalı Protezler (Üç parçalı şişirilebilir): İki parçalı protezden tek farkı su dolu bir depo kısmına sahip olmasıdır. Bu depo kısmı da mesanenin altına yerleştirilir. Bunun mekanik parçası çok olduğu için bozulma oranı yüksektir. Fiyatı bükülebilir protezden fazladır.

Mutluluk Çubuğu Takan Hastaneler

Mutluluk çubuğu sorun yaşayan her erkeğin derdine çare olabilecek bir buluş. Peki, mutluluk çubuğu takan hastaneler hangileri? Mutluluk çubuğu takan hastaneler listesi ne yazık ki sıralı halde yok. Bilinen en ünlü hastane Cerrahpaşa hastanesidir. Mutluluk çubuğu takan hastaneler özel ise ameliyat özel sigortalar tarafından kabul edilmiyor. Mutluluk çubuğu takan hastaneler devlet hastanesi ise bazı ayrıcalıklar olabiliyor. Mesela bazı mutluluk çubuğu takan hastaneler, Emekli Sandığının protezin basit modellerini ödemesini kabul ediyor. Kısacası mutluluk çubuğu takan hastaneler Türkiye’de oldukça fazladır fakat maliyeti de fazla olabilir. Detaylı bilgi için http://www.mutlulukcubugu.com.tr/penil-protez-nedir sitesi ziyaret edilebilir.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH