Mutluluk Çubuğu Takan Hastaneler

Mutluluk Çubuğu Takan Hastaneler Bulunmakta Mıdır? Mutluluk Çubuğu Takmanın Nedenleri Nelerdir?

Penis Protez veya tıp terimiyle Penis Protez operasyonu sertleşme ya da ereksiyon sorununa maruz kalmış erkekler için geliştirilen bu sorunu azaltan ya da tamamen gideren risk taşımayan bir ameliyattır. Sertleşme sorunu yaşayan her erkek için penis protez ameliyatı yapmak gerekli olmamaktadır. İlaç ile tedavi mümkünse öncelikle bu yöntem uygulanmakta, buna cevap vermeyen hastalar için penis protez ameliyatı imkanı sunulmaktadır. Ereksiyon sorununa çözüm getiren mutluluk çubuğu takan hastaneler genellikle büyük şehirlerde bulunmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’nin birçok şehrindeki hastanelerde de bu ameliyatın yapıldığı bilinmektedir. Erkeklerde ereksiyon olamama sorunu gerek toplumsal baskı, gerekse ataerkil toplum ve göreneklerine sahip olunması nedeniyle bunların dışa vurulmasında sorun yaşanmaktadır. Sertleşme sorununa neden olan çeşitli faktörler bulunmaktadır. Şeker hastalığı, kronik hastalıklar, hipertansiyon, kalp ve damar hastalıkları ereksiyon sorununa yol açan başlıca nedenlerdir. Bu sorunu olan erkekler mutluluk çubuğu takan hastaneler listesini araştırarak, bu hastanelere müracaat etmekte, hem ilaç tedavisi hem de ameliyatla ilgili bilgi almak ve sorunlarına çözüm getirmek imkanına kavuşmaktadırlar.

Hastanelerde Penis Protez Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Mutluluk Çubuğu Takan Hastaneler

Mutluluk çubuğu takma ameliyatı diğer ameliyatlar gibi büyük işlemlerin gerçekleştirilmediği basit ameliyatlar arasında sayılmaktadır. Sertleşme sorunu yaşayan hasta için öncelikle ameliyat olmaksızın sorunun giderilmesi için çalışılmakta, ameliyat olmaksızın sorunun çözülmeyeceğinin anlaşılması halinde penis protez ameliyatı düşünülmektedir. Penis protez ameliyatı olarak da bilinen ameliyat, mutluluk çubuğu takan hastaneler  bünyesinde yer alan uzman hekimler tarafından penis içerisinde yer alan, sertleşmeye imkan veren odacıklara bir çift protez takılma işlemi ile gerçekleşmektedir. Ameliyat için mutluluk çubuğu çeşitleri, yarı sert, bükülebilir ve pompalı çeşitler gibi seçenekler sunulmaktadır. Erkek hastalar bu seçeneklerden hangi tip çubuğun operasyonla takılacağına eşleri ile karar vermek suretiyle gerçekleştirmektedirler.

Ameliyat Sonrası Durum Nelerdir?

Sertleşme sorunu erkeğin sadece cinsel birliktelik yaşayamamasına neden olmamakta aynı zamanda ciddi psikolojik travmalara da yol açmaktadır. Türkiye’de bulunan mutluluk çubuğu takan hastaneler  vasıtasıyla hastanın sorunu tamamen giderilmekte ve gençlik çağındaki gibi cinsel birliktelik yaşama imkanına kavuşmaktadır. Ameliyat sonrası kişinin yalnızca cinsel yaşamı etkilenmemekte aynı zamanda psikolojisi de düzelmekte ve özgüveni de yerine gelmektedir.

Mutluluk Çubuğu Takan Hastaneler Sonrası İyileşme Süreci Ne Kadardır? SGK ile Bu Operasyonu Yaptırmak Mümkün Müdür?

Mutluluk çubuğu takma ameliyatı yaptıran hastaların iyileşme süreci, mutluluk çubuğu takan hastaneler içerisinde çalışan uzmanlar tarafından verilen bilgilere göre 56 ile 70 gün arasında seyretmektedir. Bu süre bazı hastalarda daha az olabilmektedir. Genel itibariyle maksimum iyileşme süresi 56 ile 70 gün arasında gerçekleşmektedir. Uzmanların hastalara tavsiyesi bu sürelerin tamamlanması beklenmeden cinsel birliktelikte kesinlikle bulunmamaktır. Sertleşme sorunuyla karşılaşan hastalar, bu ameliyatları mutluluk çubuğu takan hastaneler kategorisi olarak özel hastaneler bünyesinde yaptırabildikleri gibi, bazı devlet hastanelerinde de SGK tarafından karşılanmak koşuluyla da yaptırabilmektedirler.

Detaylı bilgi için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-takan-hastaneler linke tıklayınız.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH