Mutluluk Çubuğu Taktıranlar

Klasik Mutluluk Çubuğu Ne İşe Yarar?

Mutluluk çubuğu cinsel sorunlar yaşayan erkeklere doktorlar tarafından sunulan bir çözümdür. Mutluluk çubuğu ameliyatı erkeklerin sağlıklı cinsel ilişkiye dönmelerini sağlamaktadır. Mutluluk çubuğu aslında penis içine yerleştirilen silikon tek parça bir çubuktur ve cinsel ilişki sırasında penisi dik duruma getirmekte, ilişki bittiğinde ise penisin katlanıp günlük haline getirmektedir. Tek parça silikon mutluluk çubuğu taktıranlar cinsel sorunlar yaşamak yerine bu çubuğu daha faydalı bulmaktadırlar. Ancak hepsinin belirttiği en büyük dezavantajı penisin sürekli dik durmasına sebep olmasıdır. Bu da hem kişiyi rahatsız etmekte hem de dışarıdan belli olma ihtimali taşımaktadır.

Yeni Nesil Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu TaktıranlarYeni nesil mutluluk çubuğuna penil protez demek daha doğrudur. Ancak halk arasında yine mutluluk çubuğu olarak adlandırmaya devam etmektedir. Yeni nesil mutluluk çubuğu taktıranlar klasik mutluluk çubuğuna göre daha avantajlı olduğunu söylemektedirler. Yeni nesil mutluluk çubuğu taktıranlar yani penis protezi taktıranlar protezin daha kullanışlı olduğunu belirtmektedirler. Bunun sebebi protezin ilişki ile şişmesi ve ilişki sonrasında büzülerek belli olmayacak hale gelmesidir.

Penis Protezi Nasıl Bir Alettir?

Mutluluk çubuğu üç ana kısımdan oluşmaktadır, Bir kısmı penisin içinde yer alan iki uzun torbadır ve kişi istediğinde şişmektedir. Diğer kısım yumurtalıkların içerisinde yer almaktadır ve penisin içerisindeki torbaların şişmesini tetiklemek içindir. Üçüncü kısım karnın içine yerleştirilmekte ve tuzlu su barındırmaktadır. Protez mutluluk çubuğu ameliyatı ile sorunsuz bir şekilde hastaya yerleştirilmektedir. Mutluluk çubuğu ameliyatı sürecinde en önemli husus enfeksiyon kapmamaktır. Mutluluk çubuğu ameliyatı öncesinde, sırasında ve sonrasında enfeksiyon kapmadığı sürece herhangi bir sorun oluşmamaktadır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası

Mutluluk çubuğu taktıranlar düzgün bir cinsel hayata sahip oldukları için daha iyi hissetmektedirler. Mutluluk çubuğu ameliyatı sayesinde cinsel hayatları aktif olmaktadır. Üreticiler antibiyotik kaplı protezler ürettikleri için mutluluk çubuğu taktıranlar ameliyat sonrasında herhangi bir sorun yaşamamaktadırlar. Mutluluk çubuğu taktıranlar protezi rahat bir şekilde kullanabilmektedirler. Mutluluk çubuğu ameliyatı ile takılan protezi cinsel ilişki öncesinde şişirmek ve cinsel ilişki sonrasında büzülmesini sağlamak kolay bir işlemdir ve cinsel ilişkiyi herhangi bir şekilde bölmemektedir. Mutluluk çubuğu taktıranlar eşleri karşısında mahçup bir duruma düşmemekte ve kendilerini daha tamamlanmış hissetmektedirler. Mutluluk çubuğu erkeklerin daha işlevsel bir cinsel organa sahip olmalarını sağlamaktadır. Protez hakkında daha detaylı bilgi almak ve konu ile ilgili soru sormak için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-taktiranlar sitesini ziyaret etmek ve bilgilenmek mümkündür.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH