Nasıl Çalışır

Penis Protezi Nasıl Çalışır?

Her cihaz kullanımı kolay olsun, doğal hissedilsin, ve memnuniyeti sağlasın diye tasarlanmıştır.

Protezler,erkeklerin istedikleri zaman bir ereksiyona sahip olmasına imkan verir. Her cihaz,penis içine yerleştirilmiş bir silindir çiftinden oluşur.

Birçok erkek şişirilebilen protezi seçer, çünkü doğal bir ereksiyon gibi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Şişirilebilen modeller, skrotuma yerleştirilen bir pompaya sahiptir ve karın içinde de yerleştirilmiş bir hazneye sahip olabilir. Şişirilebilen ve şişirilebilir olmayan tüm penis protezleri, tamamen vücutta gizlenmiştir.

Şişirilebilir modellerle ereksiyonu oluşturmak için, skrotum içindeki pompanın ampulünün birkaç kez sıkılmış olması gerekmektedir. Pompa, silindirleri şişirir ve ereksiyona neden olarak rezervuardan penis içindeki silindirlere sıvı aktarır. Modele bağlı olarak, bir söndürme düğmesine basarak veya penisi bükerek sarkık duruma geri dönebilirsiniz. 300.000’den fazla erkek, penis protezler ile tatmin edici, aktif seks hayatına geri döndü.

Nasıl Çalışır?

Penis Protezi Nasıl Çalışır ? Sorusunun yanı sıra

Iktidarsizlik nedir?
Sertlesme sorunu, ereksiyon bozuklugu, iktidarsizlik ya da tip dilindeki adiyla ”erektil disfonksiyon” bilinenin aksine epeyce yaygindir, erkeklerin sikça yasadigi cinsel meselelerden biridir. Sertlesmeme nedenleri birbirinden farklilik gösterir. Psikolojik ya da fizyolojik kaynakli olabilmektedir.

40 yas üstü erkeklerde, 40 yas altina yönelik ek olarak sik görülen sertlesme sorunu, cinsel iliski için gereken ereksiyonu baslatamama ya da sürdürememe durumu olarak biliniyor. Sertlesme sorunu tedavisiyle, başka bir deyişle çağdaş tip yollarıyla sertlesmeme başka bir deyişle iktidarsizlik sorunu %95 oraninda gideriliyor.

Sertlesme sorunu ve iktidarsizlik çoğunlukla, uzman yardimiyla ve agizdan alinan ilaçlarla tedavi ediliyor. Sertlesmeye çözüm bulmak için sertlesme sorunu yasadigini düsünen hastalarin konunun uzmanlarina basvurmasi ve uzman destegi almasi gerekmektedir. Sertlesme sorunu yasayan kisi cinsel arzu duyabilir ve rastgele bir sorun yasamadan bosalabilir.

Iktidarsizligin nedenleri nelerdir?

Sertlesmenin gerçeklesebilmesi için penisteki ”corpus cavernosum” olarak isimlendirilen zerreciklerin kanla dolmasi gerekmektedir. Bu bölüme kan gitmemesi ya da kisitli gitmesi halinde erkeklerde sertlesmeme ve iktidarsizlik görülebiliyor. Bedendeki kan dolasiminin sıkı olmasi bu noktaya kanin ulasip ulasmamasini yakindan etkiliyor. Bu nedenle kan dolasimini etkileyen risklere dikkat ediyor sonsuz fayda var.

Sagliksiz beslenme ve hareketsizlik kan dolasimina etkileyen etmenler arasinda. Beslenme mevzubahis oldugunda, asiri yagli, sekerli ve tuzlu yemeklerden kaçinmak ve hamur islerini yok denecek kadar aza indirmek kan dolasimini balansta tutmaya yardimci oluyor. Diger bir önemli noktaysa davranış etmek. Spor, yürüyüs ya da egzersizler de vücudun kan dolasimini harekete geçirdigi için ereksiyon meselenini engellemede etkili.

Sertlesme probleminin nedenleri birbirinden değişik özellikler göstermekle beraber, temelde sorunlari fiziksel ve psikolojik diye ikiye ayirabiliriz. Sertlesme probleminin kalp ve seker hastaliklari benzeri fiziksel nedenleri oldugu benzeri, depresyon ya da mutsuzluk benzeri psikolojik nedenleri de bulunmaktadir.

Fakat bir konuyu belirtmekte fayda var, sertlesme sorununa sebep meydana gelen psikolojik basit etkenlerin anlasilmasi göründügü kadar kolay olmayabilir. Uzmanlara yönelik psikolojik kaynakli sertlesme probleminin en önemli sebebi stres. Psikolojik etkenler arasinda depresyon ve iliskilerden meydana gelen sorunlar de, stres benzeri öne çikmaktadir. Sertlesme probleminin psikolojik sebeplerinden biri ise kaygidir. Çağdaş yeryüzünde derin kaygi durumu sorumluluklara bagli olarak çok sik görülür. Kayginin yol açtigi uykusuzluk da etkili. Arastirmalar 5 saat ve altinda uyuyan erkeklerin sertlesme meselesiyle karsilasma oraninin yüksek oldugunu gösteriyor.

Fiziksel nedenlere gelirsek; diyabet, kalp ve damar hastaliklari olanlarin sertlesme sorunu yasama olasılığı ek olarak yüksek. Testosteron düsüklügü de ayni sekilde sertlesme sorununa neden olabilmektedir.

Fiziksel ve psikolojik nedenleri birden çok maddede toparlayabiliriz:

Seker hastaligi

Hipertansiyon

Kalp hastaliklari

Yüksek kolesterol

Penis hastaliklari

Bulasici hastaliklar

Geçirilmis travmalar (bel travmalari vb)

Geçirilmis operasyonlar (beyin ameliyatlari, prostat kanseri operasyonlari vb)

Radyoterapi

Yasin ilerlemesi

Hormonal sorunlar

Libidonun azalmasi

Diger hormon dengesizlikleri

Psikojenik sorunlar (ruhsal sorunlar)

Depresyon

Stres

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH