Özet ve Önemli Güvenlik Bilgileri

Sitemizde Özet ve Önemli Güvenlik Bilgileri Mevcuttur.

Doktorunuz, Penis Protezler hakkında daha fazla bilgi almak için en iyi kaynaktır. Riskler, uyarılar ve önemli güvenlik bilgilerinin tam listesi için doktorunuzla konuşun. Aşağıdaki bilgiler protezlerin önemli güvenlik bilgilerinin ve risklerinin bir özetidir. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, doktorunuza başvurun.

Penis Protezler, erkek ereksiyon fonksiyon bozukluğunun (iktidarsızlık) tedavisinde kullanılmak için amaçlanmıştır. Bu cihaz, ameliyat bölgesinde enfeksiyonu olan hastalar için uygun değildir. Bazı AMS 700 ™ Şişirilebilir Penis Protez cihazları bir antibiyotik (Inhibizone™) içerebilir. Aygıt, içinde bulunan antibiyotiklere (rifampisin, minosiklin veya diğer tetrasiklinler)alerjisi olan hastalar için uygun olmayabilir. Eğer, cihazın içine aşılanmış antibiyotiklerden birine alerjiniz varsa veya olduğuna inanıyorsanız, doktorunuzla konuşun. Penis protezini nakletmek, doğal bir ereksiyonu sağlamak için kalmış olan yeteneğe zarar verecektir bunun yanısıra diğer tedavi seçeneklerini de imkansız hale getirecektir. Diyabet, omurilik yaralanmaları veya deri enfeksiyonları olan erkekler yüksek enfeksiyon riskine sahip olabilir. Emplantasyon penis kısalması, eğrilik ya da yaralanma ile sonuçlanabilir.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza başvurun: Ateş, kesik, skrotum, penis yakınında şişme, kesik, skrotum, penis yakınında kızarıklık veya döküntü veya herhangi enfeksiyon işaretleri; Uzun süreli ağrı veya rahatsızlık; Kesi, skrotum veya penis yakınındaki sıradışı morarma; eğer ameliyat yeri iyileşmezse; eğer cihaz deri dışından görülebiliyor veya hisediliyorsa; idrarda problemler; cihaz doğru şekilde çalışmıyorsa; Cihazın, istenmeden kendiliğinden şişmesi; veya cihazla ilgili hoşnutsuzluk.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH