Sertleşmeme Sebepleri

Erkeklerde sertleşmeme sebepleri Nelerdir?

Erkeklerde bazı nedenlerden dolayı sertleşmeme sorunu kişinin hem psikolojisini hem cinsel hayatını hem de evlilik hayatını olumsuz şekilde etkilemektedir. Sertleşmeme sorununun ardında kişisel kaynaklı pek çok neden yatmaktadır. Sertleşmeme sebepleri genel olarak şeker ya da kalp ve damar rahatsızlığı başta olmak üzere, içki ve sigara gibi hormonları etkileyebilen maddelerden kaynaklanmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı iktidarsızlık olarak da kabul edilen sertleşmeme sorunu meydana gelmektedir. Kısa süreli sertleşme ve tam sertleşmeme sorunu için farklı tedavisi yöntemleri uygulanabilmektedir. Özellikle, en etkin tam sertleşmeme tedavisi olarak bilinen mutluluk çubuğu, son yıllarda pek çok ülkede yapılan tedavi yöntemlerinden biridir.

Mutluluk Çubuğu Nedir?

 <strong>sertleşmeme sebepleri</strong>

Mutluluk çubuğu, yeteri süre ve oranda sertleşme yaşayamayan erkeklere uygulanan yapay bir protez penistir. Sertleşmeme sebepleri ya da rahatsızlıklarından birini yaşayan erkeklerde zaman içerisinde sertleşmeme sorunu meydana gelebilir. Böyle bir sorun karşısında ilk yapılması gereken uzman bir doktora muayene olmaktır. Gerekli test ve analizlerden sonra ikili ya da üçlü olarak bilinen şişirilmiş protez penisler, kişinin sertleşmeme sorununa tedavi olacaktır. Dünya çapında oldukça sık başvurulan yöntemlerden olan mutluluk çubuğu, en iyi tam sertleşmeme tedavisi olarak bilinmektedir.

Mutluluk Çubuğunda Penis Boyutu Nasıl Ayarlanır?

Tam sertleşmeme tedavisi olan mutluluk çubuğu, kişilere uygun şekilde ve farklı boyutlarda olabilmektedir. Erkeklerde sertleşmeme sebepleri farklı olduğu gibi uygulanan tedavilerin düzeyi de farklı olabilmektedir. Mutluluk çubuğunun boyutu genel olarak erkeğin gerçek penis boyutuna uygun şekilde ayarlanmaktadır. Her erkeğin penis boyu aynı olmamaktadır. Bu nedenle, mutluluk çubuğu tedavisinde kişinin penis boyutu esas alınarak tedaviye başlanmaktadır. Bu durumda, kişinin rahatsızlık sebebi de mutluluk çubuğunun boyutunu etkileyen bir faktör olabilmektedir. Hem kişinin penis boyutu hem de rahatsızlığı uygulanan tedavi yönteminde belirgin bir etken durumundadır. Mutluluk çubuğu tedavisinde tüm bu faktörler dikkate alınarak, farklı mutluluk çubuğu boyutları kişilere uygulanmaktadır. Fakat erkeklerde sertleşme durumunda her penis ufak tefek farklılıklar haricinde benzer boyutlarda olabilmektedir. Bu nedenle, sertleşme durumundaki penis boyutlarına uygun standart bir mutluluk çubuğu da bulunmaktadır. Bu durumda belirleyici olan öncelikle geçirilen rahatsızlığın ne düzeyde olduğudur. Bazen fiziksel rahatsızlıklar da sertleşmeme sorununu meydana getirdiği için penis boyutunun dikkate alınması da ayrıca bir önem taşımaktadır.

Mutluluk Çubuğu, Sertleşme Tedavisi Sonrası

Sertleşmeme sebepleri olarak sayılan nedenlerden dolayı tam sertleşmeme tedavisi gören kişiler, protez penis olan mutluluk çubuğu tedavisi görmektedir. Tedavi sonrasında kişi sağlıklı bir cinsel hayata kavuşarak, peni boyunu istediği seviyeye kadar getirebilmektedir. Süre olarak da normal cinsel hayatı kaldığı yerden devam edebilmektedir. Mutluluk çubuğu sadece cinsel hayata değil, sosyal ve psikolojik durumlara da olumlu şekilde etki etmektedir. %95 gibi yüksek bir oranda başarı sağlayan protez penis tedavisi cinsel hayatı canlandırarak, kişiye çocuk yapabilme işlevini de kazandırmaktadır. Tedavi sonrasında oldukça kısa bir süre içerisinde aktif cinsel hayata sahip olan erkekler, sertleşme sorununu bir daha yaşamamaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH