Sertleşmeye Kalıcı Çözüm

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Cinsel yaşamda yaşanan en büyük sorunlardan biride erkeklerin sertleşme sorunu yaşamasıdır. Cinselliği olumsuz etkilediği gibi isteksizliği ve karşı cinsle problemler artmaktadır. Sertleşme sorunu genelde psikolojik ve strese bağlı olduğu gibi penisteki damar ve sinirlerle alakalı olduğunu bilmek mümkündür. Ayrıca kullanılan ilaçlarda sertleşme sorununun yaşanmasına neden olmaktadır. Artık günümüzde sertleşmeye kalıcı çözüm gözüyle bakılan ve kısa süren başarılı tedavilerle bu durumdan kurtulmak mümkündür. Sertleşme sorunu tedavisinde ilaç, özel vakum cihazları, enjeksiyon, protez gibi size uygun seçeneklerle doktorunuz tedaviye başlamaktadır. Kilolu kişilerde, alkol ve sigara içenlerde ve hormonlara bağlı rahatsızlıklarda genç erkeklerde sertleşme sorunu her geçen gün hızla artmaktadır. Sertleşme sorununda penil protezler sertleşmeye kalıcı çözüm olarak bakılmaktadır.

Sertleşme Sorunu ve Sağlıklı Cinsel YaşamSertleşmeye Kalıcı Çözüm

Sertleşme sorunu olan erkeklerin artık olumsuz düşünceleri yok olmaktadır. Günümüzde kökten çözüm olarak bakılan tedaviler sayesinde artık sağlıklı bir cinsel yaşam sürdürmeniz mümkündür. Sertleşmeye kalıcı çözüm farklı tedavilerle erkeklerin vazgeçilmezi olan ereksiyonu sağlamaktadır. Cinsel birleşme öncesi ve sonrasında daha sağlıklı bir performans yaşamak için ağrı ve acı olmadan ameliyatsız çözümlerle erkeklerin imdadına yetişmektedir. Özel olarak tasarlanan cihazlar kalıcı çözümlerden biri olan vakum sayesinde penise kana dolması ile ereksiyon oluşumu sağlanmaktadır. Penise ilaç enjekte edilerek sertleşmeye kalıcı çözüm en etkili yöntemler arasında yer almaktadır.

İlişki Sırasında Sertleşme Neden Olmaz?

Erkeklerin en büyük korkularından biri sertleşme sorunu yaşaması cinsel ilişki sırasında hayal kırıklığına uğramaktadır. Cinsellik çiftler arasında seksi doyasıya yaşamak istedikleri anda erkeğin aniden boşalması ayrılıklara kadar neden olabilmektedir. İlişki sırasında sertleşmeme sebepleri farklı nedenlere bağlıdır. Bu durumda uzman bir doktora danışmak gerekmektedir. Genç bir erkeğe göre yaş ilerledikçe bu sorunun daha fazla ortaya çıkması kişiyi psikolojik olarak etkilemektedir. Cinsel birleşme sırasında yeterli düzeyde sertliği koruyamaması sağlıksız bir yaşam süren kişilerde daha çok olduğu gözlemlenmektedir. İlişki sırasında sertleşmeme testosteron hormonu ile yakından alakalıdır. Düşük bir seviye olduğunda isteği azaltan ve penisi etkileyerek sertleşmesini engellemektedir.

Sertleşme Sorununda Başka Nedenler Var mıdır?

Erkeğin penisle alakalı rahatsızlıklarında veya sinirlerin zarar görmesi yüzünden sertleşme sorunu yaşaması oldukça normaldir. Daha önceki rahatsızlıklarda yapılan ameliyatlar yüzünden sertleşmeyi sağlayan sinirlerin zarar görmesi yüzünden ilişki sırasında sertleşmeme sorunu yaşanmaktadır. Sertleşme sıkıntısı çeken hastalara yapılan testler sonucunda doktor doğru tedavi yöntemleri ile hasta kısa sürede eski sağlığına kavuşmaktadır. Sorunun ne kadar süre devam ettiği tedavi için oldukça önemlidir. Penisin yapısı ve eğriliğine bağlı olan sorunların geçmesi için cerrahi yöntemlerle eski haline kavuşmaktadır. İdrar yoluna uygulanan ilaçların kısa sürede etkili olması en önemli tedavi yöntemlerinden biridir. Penis protezi aktif bir şekilde cinsel yaşamınıza dönmenize ve ilişki sırasında sertleşmeme riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH