Tamamen Gizli

Tamamen Gizli

Penis Proteziniz tamamen vücut içerisinde gizlidir. Siz söylemedikçe kimse proteziniz olduğunu bilmeyecek.

Penis protezi vücut içinde tamamen gizlenmiştir. Hatta bir soyunma odasında veya umumi tuvalette, bir implantın hiçbir belirginliği yoktur. Başkaları tarafından tamamiyle saptanamaz durumdadır.

Tamamen Gizli

Tamamen Gizli konusundan ziyade konunun temeline inip aşagıdaki konular hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

İktidarsızlık Nedir?

Sertleşme sorunu bir erkeğin sürekli veya tekrarlayan şekilde, cinsel ilişki amaçlı yeteri civarı sertliği sağlayamama veya sertliği sürdürememe durumudur.

İktidarsızlık sık sık görülen bir vaziyet mudur?

Bilimsel bilgiler erkeklerin yarısının yaşamlarının rastgele bir çağında en az bir defa hafif veya şiddetli iktidarsızlık yaşadığını göstermektedir.
Yapılan çalışmalarda yaş ilerledikçe iktidarsızlığın sıklığının arttığını görmekteyiz.

Ortalama olarak 40’lı yaş grubundaki %40, 50’li yaş grubundaki %50, 60’lı yaş grubundaki %60 iktidarsızlık görülmektedir. Iktidarsızlık bu civarı sık görülmesine karşın hepsi benzer şiddette değildir. Hafif, ortada veya şiddetli olabilmektedir. Örneğin Türkiye’de yapılmış olan tarama çalışmasında 40-70 yaş arası iktidarsızlık %69 oranında meydana gelmesine nazaran şiddetli iktidarsızlık meydana gelen % 9-10’luk kısmıdır.

İktidarsızlık nelerden kaynaklanmaktadır?

1980’li senelere civarı iktidarsızlığın genellikle psikolojik (ruhsal) kaynaklı meydana geldiği düşünülürken son zamanlarda organik (fiziksel) sebeplerin daha çok meydana geldiği görülmüştür. Başka Bir Deyişle, sertleşmenin olabilmesi amaçlı gereken hormon, sinir, damar ve adale sisteminde meydana geliyor olacak bozukluklar iktidarsızlığa sokak açabilmektedir. Problemin kaynağı yalnızca fiziksel olabileceği benzeri, hem bir fiziksel hem bir de psikolojik olabilmektedir.

Fiziksel sebepler nelerdir?
Normal sertleşme amaçlı gerekli meydana gelen hormonlar, sinir sistemi, penisteki damar ve iç adale yapısı benzeri sistem ve yapıların birinde ya da birkaçında sorun olduğunda iktidarsızlık belirir. En sık sık kalp-damar sistemi hastalıkları, diyabet (şeker rahatsızlığı), yüksek tansiyon, çöküntü hastalarında iktidarsızlık görülmektedir. Kişide iktidarsızlığa bağlı olarak başka sıkıntılar da ortaya çıkabilmektedir. Örneğin; sinirsel gerginlik, öz güven kaybı, dünya kalitesinde azalma, birey ilişkilerinde olumsuz tesir benzeri şeyler gibi.Soru veya hastalık hakkında daha detalı bilgiler alabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH