Tatmin Edici Bir Seçenek

Tatmin Edici Bir Seçenek

Penis protezleri, ED hasta ve partnerlerinde yüksek memnuniyet sağlamaktadır.

Penil Protez ,pelvik sıhhatinin onarılması için gerekli olan tıbbi cihazlar ve tedavilerin tasarımında ve geliştirilmesinde bir liderdir.

Penil Protez 40 yılı aşkındır protez teknolojisini geliştirmiştir ve yenilikçi penis protezi ürünleri sunmaktadır. Yumuşak protezlerden, 3 parçalı şişirilebilen cihazlara, Penil Protez, yenilikçilik ve kullanım kolaylığı için standartlar getirmektedir.

Tatmin Edici Bir Seçenek

Tatmin Edici Bir Seçenek ile ilgili konunun yanı sıra

 

İktidarsızlık Nedir?

Erkek cinsel organının cinsel ilişkiye girecek civarı sertleşememesi vaziyetine iktidarsızlık denir.
Genellikle ileri yaş grubundaki görülmekle beraber şehir yaşamı ile gelen baskı ve düzensiz ve sıhhatsiz beslenme benzeri etkenlerle ek olarak erken yaş grubundaki da görülebilmektedir.
Esasında 1992 seneninden beri bilimsel ortamda “iktidarsızlık”kelimesini kullanmıyoruz çünkü erkeğin cinsel “iktidarını”kaybetmesi yalnızca cinsel organının sertleşmemesini değşehir, bununla beraber erken boşalma neticesi eşini tatmin edememesini veya stresli yaşamı sebebinden talebini kaybetmesi benzeri çeşitli nedenlere de bağlı olabilecek karma karışık bir ikili ilişki meselenine işaret ediyor.
Bu yüzden “memnun edici seksüel performansa müsaade verecek yeteri kadar ereksiyonu sağlamak ve devam ettirmedeki kalıcı yetersizlik”tanımlanabilecek bu durumu “sertleşme bozukluğu“veya “erektil disfonksiyon” olarak tanımlamak ek olarak doğru olacaktır. Sıhhatsiz beslenme ve hareketsizlik kan dolaşımına etkileyen etmenler içinde.
Beslenme mevzubahis olduğunda, aşırı yağlı, şekerli ve tuzlu yemeklerden kaçınmak ve hamur işlerini yok denecek civarı aza indirmek kan dolaşımını balansta tutmaya destekçi oluyor. Öbür bir mühim noktaysa davranış etmek. Spor, yürüyüş veya egzersizler de vücudun kan dolaşımını harekete geçirdiği amaçlı ereksiyon meselenini engellemede gösterişli.
Sertleşme probleminin nedenleri birbirinden çeşitli özellikler göstermekle beraber, temelde sıkıntıları fiziksel ve psikolojik diye ikiye ayırabiliriz. Sertleşme probleminin kalp ve şeker hastalıkları benzeri fiziksel nedenleri meydana geldiği benzeri, depresyon veya mutsuzluk benzeri psikolojik nedenleri de yer almaktadır. Ancak bir konuyu belirtmekte fayda var, sertleşme meselenine sebep meydana gelen psikolojik basit etkenlerin anlaşılması göründüğü civarı kolay olmayabilir. Uzmanlara yönelik psikolojik kaynaklı sertleşme probleminin en mühim sebebi baskı.
Psikolojik etkenler içinde depresyon ve ilişkilerden meydana gelen sorunlar de, baskı benzeri öne çıkmaktadır. Sertleşme probleminin psikolojik sebeplerinden biri ise kaygıdır. Modern yeryüzünde derin endişe durumu sorumluluklara bağlı olarak bir sürü sık sık görülür. Kaygının sebep meydana geldiği uykusuzluk da gösterişli. Araştırmalar 5 saat ve altında uyuyan erkeklerin sertleşme meselesiyle karşılaşma oranının yüksek meydana geldiğini gösteriyor.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bilgi gizliliği esastır. Bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz!

[contact-form-7 id=”3023″]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH